jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۵۲۱   ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۱

زن مدلینگ روس که با ضربات چاقوی آشپزخانه نامزد خود را به قتل رسانده بود به ۱۵ سال زندان محکوم شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایران آنلاین، "لیلیا سوداکووا"۲۶ ساله پس از مطلع شدن از خیانت نامزدش با دختر جوان دیگر از سر حسادت و عصبانیت نامزد خود را به قتل رساند.

۱۵سال زندان درانتظار زن مدلینگ روس
این در حالی است که مادر قاتل به ماموران پلیس بیان کرد که دخترش به خاطر رنگ موهای زنجبیلی  از کودکی قربانی آزارهای مردم بوده و همین موضوع باعث عصبی شدن وی شده و حتی نامزدش نیز گاهی اوقات با وی بد رفتاری کرده و دخترش قربانی عشق آتشین به نامزدش شده است.
اطلاعات پلیس نشان می دهد که قربانی "سرگئی پوپوف " ۲۸ ساله پس از نامزدی با این مانکن رابطه پنهانی را با زنی در کلوپ شبانه آغاز کرده و هنگامیکه "لیلیا" از سر خشم تصمیم به قتل وی گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر