jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۰۶۲۹   ۰۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۷

نامزد ریاست باشگاه بارسلونا با ستاره نروژی دورتموند برای آوردن او به نیوکمپ به توافق رسیده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از میزان، در حالی که مدیر کمپین خوان لاپورتا اعلام کرده است موفق‌ترین مدیر تاریخ باشگاه بارسلونا، روز دوشنبه کاندیداتوری خود را برای تصدی ریاست این باشگاه اعلام خواهد کرد، نشریه کیکر آلمان اعلام کرد در صورت انتخاب لاپورتا به عنوان رییس بارسلونا، ارلینگ هالند به این تیم خواهد پیوست.

 

  ارلینگ هالند در یک قدمی پیوستن به بارسلونا

 

این در حالی است که لاپورتا و مینو رایولا (مدیر برنامه‌های ستاره نروژی) دوستان صمیمی هستند و حتی صحبت‌هایی برای کسب رضایت پدر ارلینگ هالند هم انجام شده است و تنها انتخاب لاپورتا به عنوان رییس بارسا برای قطعی شدن این انتقال باقی مانده است.

 

گفته می‌شود لاپورتا در نظر دارد تا نسل طلایی بارسلونا را این بار به عنوان مدیران باشگاه منصوب کند. گفته می‌شود کارلس پویول، کاپیتان محبوب و اسبق بارسایی‌ها مشاور او خواهد بود و پس از پایان قرارداد پپ گواردیولا با منچسترسیتی، او به عنوان یکی از مدیران باشگاه کنار لاپورتا همکاری خواهد کرد.

 

همچنین احتمالا رونالد کومان به عنوان سرمربی در باشگاه بارسلونا به کارش ادامه خواهد داد اما در صورتی که دو طرف برای ادامه همکاری پس از پایان قرارداد به توافق نرسند، ناگلزمن، سرمربی جوان و موفق لایپزیگ یکی از گزینه‌های هدایت بارسلونا در آینده‌ای نه چندان دور خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر