jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۵۴۷   ۰۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۲

فرمانده انتظامی الیگودرز در استان لرستان

کشف یک گلخانه کاشت موادمخدر در الیگودرز

فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: یک گلخانه کشت موادمخدر "گل" در این شهرستان کشف شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ عباس محمدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یک سوداگر مرگ اقدام‌ به تولید نزدیک به  ۱۰۰ بوته مواد مخدر گل در یک گلخانه کرده بود که در یک اقدام پلیسی دستگیر شد.
 
کشف یک گلخانه کاشت موادمخدر در الیگودرز
وی تصریح کرد: این فرد به طرز حرفه ای در گلخانه لاستیکهای بزرگ را برش داده و در لاستیک ها اقدام به کشت ماده مخدر گل کرده بود.
وی اظهار داشت: کشت ماده مخدر گل در سرما ممکن نیست اما این فرد در اقدامی کشت این ماده مخدر را در گلخانه آغاز کرده بود که قبل از هر اقدامی دستگیر شد.
وی همچنین گفت: امروز و در پی گزارشات مردمی در خصوص سرقت سیم برق و تلفن منازل و همچنین درب های چدنی شرکت گاز در سطح شهر، عوامل این نیرو موفق به دستگیری یک فرد سارق شدند.
فرمانده انتظامی الیگودرز  همچنین گفت: ۲ دستگاه کامیون حامل بار قاچاق در ایست و بازرسی خمه توقیف شدند.
وی بار این کامیون ها را  ۱۰ تن کنجاله و ۹۰۰ کیلوگرم کره گیاهی فاسد عنوان و ارزش آنها را بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال دانست وافزود: برای تمامی متهمان این تخلفات پرونده تشکیل و به مراجعه قضایی معرفی شدند.
الیگودرز در شرق لرستان واقع شده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر