jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۱۲۹۰۴۰۲   ۰۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۵

بنا به درخواست فدراسیون کاراته و به منظور پیشبرد برنامه‌های المپیکی کاراته‌کاران، کمیته ملی المپیک کمک مالی ویژه‌ای به این فدراسیون خواهد داشت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، فدراسیون کاراته همچون ۴۶ فدراسیون دیگر تاکنون ۷۵ درصد بودجه مصوب سال جاری خود را از کمیته ملی المپیک دریافت کرده است با این حال مسئولان این رشته برای پیگیری برنامه‌های المپیکی خود متقاضی حمایت مالی ویژه‌تری از این کمیته شده‌اند.

 

درخواست فدراسیون کاراته برای در این زمینه مورد تایید نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازی‌های المپیک قرار گرفته و بر همین مبنا مراحل اداری آن در دستور کار قرار گرفته است. قرار است کمیته ملی المپیک مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان به فدراسیون کاراته کمک مالی داشته باشد. این بودجه خارج از اعتبار مصوب ۹۹ کاراته در اختیار اهالی این رشته قرار می‌گیرد.

 

          کمیته ملی المپیک ۳۵۰ میلیون به فدراسیون کاراته کمک مالی کرد


کاراته برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو توسط سهمیه بهمن عسگری، حمیده عباسعلی، سارا بهمنیار و سجاد گنج زاده صاحب سهمیه شده است. این بازی‌ها مردادماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

 

کشتی و بسکتبال دو رشته دیگری هستند که برای المپیک توکیو کسب سهمیه کرده‌اند. بر اساس درخواست‌های مطرح شده، کمیته ملی المپیک هفته گذشته به این دو فدراسیون هم کمک‌های مالی خارج از بودجه مصوب آنها داشت.

 

۴۵۰ و ۴۰۰ میلیون تومان میزان بودجه تخصیصی است که از طرف کمیته ملی المپیک به ترتیب در اختیار فدراسیون‌های کشتی و بسکتبال قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر