jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۲۱۳   ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۲

فرمانده انتظامی استان کرمان

دستگیری سارق مسلح در عملیات پلیس کرمان

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق مسلح ساعاتی پس از وقوع سرقت خودرو در عملیات ماموران کلانتری ۱۳ کرمان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، سردار "عبدالرضا ناظری" در تشریح این خبر، گفت: ساعت ۲ نیمه شب گذشته(۶ آذرماه) در پی وقوع سرقت مسلحانه یک دستگاه تاکسی پراید در یکی از معابر کرمان و اعلام آن به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
دستگیری سارق مسلح در عملیات پلیس کرمان
وی افزود: در برررسی های اولیه مشخص شد سارق با دربست گرفتن تاکسی پراید از پایانه مسافربری کرمان و پس از طی مسافتی، در یکی از معابر با تهدید راننده با سلاح جنگی وی را از خودرو پیاده و اقدام به سرقت خودرو کرده است که بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ کرمان ضمن انجام گشت زنی هدفمند و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر کرمان، ساعاتی بعد خودرو سرقتی را مشاهده و دستور توقف آن را صادر کردند.
این مقام پلیس ادامه داد: سارق مسلح به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد اما پلیس با هوشیاری و استفاده از قانون بکارگیری سلاح با شلیک دقیق ۴ گلوله به لاستیک خودرو، آن را متوقف و سارق مسلح را دستگیر کرد.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسی از سارق، ۲ قبضه سلاح جنگی کلت، ۳۳ عدد فشنگ جنگی، یک عدد شوکر برقی و ۲ عدد افشانه فلفل کشف شد.
سردار ناظری در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضایی، از تلاش و زحمات ماموران عمل کننده در این ماموریت قدردانی و یادآور شد: پلیس با هرگونه اقدام مجرمانه برابر قانون رفتار خواهد کرد و در این زمینه هیچ گونه اغماضی وجود نخوهد داشت.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر