jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۵۷۹ ۰۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۸:۵۴

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲۷۲ کیلوگرم مواد افیونی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز سیستان و بلوچستان ، سردار احمد طاهری گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "ایرانشهر،زابل و خاش" ، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال ۲ محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان‌های مذکور به مرکز کشور را داشتند، شناسایی کردند.  
 
کشف یک تن و ۲۷۲ کیلو مواد افیونی در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این عملیات مأموران انتظامی شهرستان "ایرانشهر"، یک تیم از اعضای این باند را که با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی سمند، در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور "خاش - ایرانشهر" بودند، شناسایی کردند.

وی افزود: در این درگیری مسلحانه سوداگران مرگ  با رها کردن خودرو‌ها به سمت ارتفاعات اطراف فرار کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در این عملیات، ۴ نفر از قاچاقچیان دستگیر و در بازرسی از خودرو‌های توقیف شده از آنان ۵۹۱ کیلو و ۲۹۵ گرم تریاک و ۲۶۶ کیلو و ۱۸۵ گرم حشیش کشف شد.

سردار طاهری خاطرنشان کرد: در ادامه این عملیات، شب گذشته مأموران یگان انتظامی شهرستان "زابل و خاش" نیز، یک تیم دیگر از اعضای این باند را که به وسیله یک دستگاه خودروی پژو در حال انتقال  مواد افیونی در یکی از محور‌های مو h صلاتی استان بودند، شناسایی کردند

وی بیان کرد: در این عملیات هم سوداگران مرگ پس از ساعتی درگیری شدید، با رها کردن خودروی خود و استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه فراری شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در این عملیات، مأموران انتظامی در بازرسی از خودروی توقیفی و همچنین محل نگهداری قاچاقچیان ۴۱۵ کیلو گرم تریاک، یک قبضه سلاح گرم به همراه مقادیری مهمات، کشف کردند.

سردار طاهری تاکید کرد در نتیجه انهدام هر ۲ تیم از این باند سازمان یافته، در مجموع یک تن و ۲۷۲ کیلو و ۴۸۰ گرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر