jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۱۲۸۴۲۱۵   ۱۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۳:۵۶

اگر زمان زیادی را برای مرتب کردن لباس‌های خود صرف می‌کنید، بهتر است برای مدیریت کردن و هدر ندادن زمان خود، این روش‌های تا کردن لباس‌ها را یاد بگیرید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تیشرت‌ها، پیراهن‌ها و لباس‌های مجلسی ما از جمله وسایلی هستند که نگهداری از آن‌ها برایمان مایه دردسر هستند. چون هر دفعه که آن‌ها را می‌پوشیم و عوض می‌کنیم باید مراقب باشیم تا چروکی روی آن‌ها نباشد و آن‌ها رابه صورت مرتب اتو بکشیم و یا بعد از استفاده، آن‌ها را طوری در کمد خود نگه داریم که چروک نشوند؛ بنابراین، می‌توان گفت روش تا زدن و یادگیری یک تکنیک خوب برای این کار، بسیار مهم است تا جایی که یکی از نیاز‌های مهم نگهداری از لباس و از بین نرفتن آن محسوب می‌شود.
 
اگر همین الان نگران این موضوع هستید که با انبوه لباس‌هایی که تازه شسته‌اید و خشک شده‌اند، چه کار کنید و یا چگونه آن‌ها را در کمد جا بدهید که نه جای زیادی بگیرند و نه طوری تا شوند که زیاد چروک شوند؟ بهتر است این پنج روش تا زدن پیراهن را با دقت بررسی کنید تا بتوانید این کار سخت را از این به بعد با لذت و شادابی انجام دهید.
 
زیرا این روش‌ها، سریع‌ترین روش‌های تا کردن پیراهن هستند و یاد گرفتن آن‌ها نه تنها می‌تواند از نگرانی و اضطراب شما کم کند بلکه روحیه شما را نیز برای انجام این کار بالا ببرد.
 
تسلط بر این روش‌ها حتی می‌تواند ایده‌هایی را در ذهن شما به وجود آورد که به خوبی بتوانید کمدتان را منظم کنید تا بتوانید از فضای موجود کمد بهترین استفاده را داشته باشید.
 
در ادامه، ویدیوی آموزش آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌های تا کردن پیراهن را مشاهده می‌کنید.
 
 
تعداد بازدید : 62
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر