jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۸۰۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۷

فرمانده نیروی انتظامی سمیرم

تصادف مرگبار محور سمیرم- حنا

فرمانده نیروی انتظامی سمیرم گفت: دو نفر بر اثر وقوع تصادف بامداد روز جمعه بین یک دستگاه سواری سمند با کامیونت ایسوزو در محور سمیرم - حنا جان باختند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از ایران آنلاین، سرهنگ سهراب قرقانی روز جمعه اظهارداشت: بامداد امروز با اعلام  یک مورد تصادف منجر به فوت در این محور به پلیس ۱۱۰  بلافاصله گشت انتظامی و عوامل پلیس راه به محل اعزام شدند.
 
تصادف مرگبار محور سمیرم- حنا
به گفته وی در این حادثه رانندگی کامیونت ایسوزو با سواری سمند تصادف کرده بود که متاسفانه راننده و سرنشین سمند در دم جان باختند و راننده ایسوزو  مجروح شده است.
رییس پلیس سمیرم تصریح کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان واحد تصادفات رانندگی پلیس راه  در حال بررسی است.
سرهنگ قرقانی با بیان اینکه این محور یک جاده فرعی ۳۰ کیلومتری در شرق شهرستان محسوب می شود، ادامه داد: رانندگی با سرعت مجاز و و پرهیز از عجله و شتاب نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارد.
وی افزود: این ماه از سال روزهای پایانی برداشت محصول سیب درختی شهرستان را شاهد هستیم و به همین دلیل تردد و آمد و شد کامیون، وانت و کامیونت در همه محورهای فرعی و اصلی پرتعداد است که می‌طلبد رانندگان نیز دقت و هوشیاری بیشتری داشته باشند.
سمیرم در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان، دارای چهار بخش شامل وردشت، پادنا، مرکزی و پادنای بزرگ، ۶ شهر شامل کُمه، سمیرم، بیده، ونک، حنا و فتح‌آباد و ۱۵۰ روستا و آبادی است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر