jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۶۹۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۵:۵۴

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه

عاملان تیراندازی در ایذه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه گفت: عاملان تیراندازی به مأموران یگان امداد در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ حجت سفیدپوست در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره تیراندازی که منجر به جرح و خسارت و همچنین تیراندازی به سمت پلیس توسط دو نفر اراذل و اوباش در شهرستان ایذه، دستگیری عاملان در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان ایذه قرار گرفت.
 
عاملان تیراندازی در ایذه دستگیر شدند
وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان محل اختفای عاملان را شناسایی کرده و محل مورد نظر عازم شدند؛ متهمان به محض رؤیت مأموران اقدام به تیراندازی و درگیری مسلحانه کردند که پلیس در اقدام متقابل و با رعایت قانون، یکی از آنها را مجروح و خلع سلاح کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایذه در ادامه تصریح کرد: در این عملیات ضربتی دو اراذل و اوباش دستگیر شدند و از آنان یک قبضه سلاح شورشی وینچستر کشف و ضبط شد.
وی در پایان ضمن هشدار به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی، تأکید کرد: هرگونه اعمال مجرمانه اراذل و اوباش از قبیل عربده کشی، ایجاد مزاحمت برای مردم و نظایر آنها برای پلیس پذیرفتنی نیست که پلیس طبق قانون با این افراد برخورد خواهد کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر