jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۸۲۹۹۸ ۰۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۵:۱۸

وزارت امور خارجه ایران دقایقی پیش در توئیتر نوشت که آمریکا با افزایش فشار بر مردم ایران با ویروس مرگبار کرونا همدست شده است.

به گزارش جام جم آنلاین، در توئیت این وزارتخانه آمده است: ثابت شده که (ویروس) کرونا همه جا مرگبار، بی رحم و خبیث است ولی (اوضاع) در ایران وخیم تر است چرا که همدست ظالم آن رژیم آمریکا است.

وزارت امورخارجه در ادامه نوشت: آمریکا در ادامه فشار حداکثری خود را به تروریسم بهداشتی ارتقا داده و مردم ایران را در حالی که با همه گیری مبارزه می کنند، با تحریم های غیرانسانی هدف قرار داده است.

ما (بر ویروس کرونا) غلبه خواهیم کرد ولی هرگز (تروریسم بهداشتی آمریکا را ) فراموش نمی کنیم.

مسئولان ایرانی بارها تاکید کرده اند که با وجود ادعای تحریم نبودن اقلام دارویی از جانب آمریکا، تحریم های این کشور سد بزرگی در تامین کالاهای ضروری مورد نیاز برای مبارزه با همه گیری کرونا و دیگر معضلات بهداشتی و سلامتی کشور است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر