jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۱۲۸۱۹۴۴   ۳۰ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۱

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان خبر داد؛

شهادت یک مرزبان در پایگاه دریابانی میناب

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از درگیری مرزبانان با قاچاقچیان سوخت و شهادت یک نفراز مرزبانان پایگاه دریابانی میناب به نام ستوان سوم «محمد احمدی‌ سکل» در این درگیری خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سردار حسین دهکی گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، احشام و سوخت؛ اکیپ گشت دریایی پایگاه دریابانی میناب حین گشت زنی در فاصله یک مایلی به ساحل، با تعدادی کثیری شناور حامل سوخت قاچاق که به صورت گروهی در حال حرکت به سمت نوار مرز بودند، برخورد کردند.

وی افزود: حین تعقیب و گریز، یک فروند از شناور‌های قاچاقچیان با نیت صدمه زدن، به شناور سازمانی حمله ور شده که در اثر برخورد شناور قاچاقچیان با شناور دریابانی، مرزبان «محمد احمدی سکل» به دلیل برخورد با شناور از ناحیه سر و کتف دچار جراحت و خون ریزی شده که بلافاصله برای مداوا به بیمارستان شهرستان سیریک انتقال داده شد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: با وجود تلاش کارکنان بیمارستان، اقدامات درمانی و احیاء موثر واقع نشد و ستوان سوم «محمد احمدی‌ سکل» به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار دهکی با اشاره به اینکه شناور مهاجم از محل متواری شده است، گفت: تلاش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری عاملان شهادت مرزبان غیور وطن ادامه دارد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ضمن محکوم کردن این واقعه و ابراز همدردی با خانواده آن شهید والامقام، خاطرنشان کرد: اقدامات مرزبانی نیروی انتظامی تنها به برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ خلاصه نمی‌شود بلکه امروز بزرگترین مسئولیتی که بر دوش ما نهاده شده است، ادامه راه شهدا و قدردانی و همدردی با خانواده‌های معظم شهداست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.