jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۱۲۸۰۵۱۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۱:۳۵

برای رفع گرفتگی سوراخ های فلفلدان و جلوگیری از مسدود شدن سوراخ های آن ترفند جدیدی به شما معرفی میکنیم.

title

رفع گرفتگی سوراخ فلفلدان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از کدبانوی دیجیتال، گرفتگی سوراخ های نمکدان و فلفلدان مشکلی است که همیشه شاهد آن هستیم اما به راحتی میتوانید با این ترفند جدید از گرفتگی سوراخ های فلفلدان جلوگیری کنید .

فلفلدان


اگر سوراخ های فلفلدان شما می گیرد و مانع از خروج فلفل می شود تنها کافی است چند عدد فلفل درسته داخل آن بیندازید . این فلفل درسته نه تنها از مسدود شدن سوراخ های آن جلوگیری خواهد کرد ، بلکه به پودر فلفل شما نیز طعم تازگی می بخشید.

رفع گرفتگی سوراخ نمکدان

عمولاً سوراخ‌های درنمکدان بعد از مدتی زنگ می‌زنند یا فاصله‌های بینشان از بین رفته هر چند سوراختبدیل به یکی می‌شوند. برای اینکه مانع این کار شوید، می‌توانید آن‌ها را در سرکهداغ خیس کنید بعد تکه‌های زنگ زده فاسد شده را که خود به‌خود جدا می‌شوند را بشوئیدو خوب آب کشیده و خشک کنید. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر