jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۰۷۰ ۲۲ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۹

رادیو اربعین در روزهای آخر ماه صفر از حرم هشتمین امام خوبی ها «صدای عشق » پخش می کند.

استودیوی شماره دو رادیو اربعین در حرم امام رضا (ع)

 

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو اربعین ، حامد فاتحی مدیر رادیو اربعین گفت: با توجه مناسبت روز های پایانی ماه صفر و به خاطر محدودیت بیماری کرونا که باعث شده توفیق زیارت امام خوبی ها از بسیاری از هموطنان سلب شود ، سعی می کنیم همچون ایام اربعین حسینی ، از طریق امواج رادیو اربعین فضایی را به وجود بیاوریم که شعار «هر خانه یک حسینیه» محقق شود.

فاتحی تصریح کرد: برنامه «صدای عشق» رادیو اربعین به تهیه کنندگی حسین معصومی و اجرای عبیری از ۲۲ مهر تا ۲۶ مهر ساعت ۲۰ تا ۲۱ و در روز های ۲۴ و ۲۵ و ۲۶ مهر هم ساعت ۱۴ تا ۱۷ با حضور مداحان اهل بیت (ع) و سخنرانان برجسته کشور در روزهای پایانی ماه صفر تقدیم شنوندگان می شود .

گفتگو با سوژه های ناب و نیز زائران وخادمان آن حضرت از دیگر بخش های پیش بینی شده در این برنامه است.
علاقمندان می توانند این برنامه ها را از درگاه‌های رادیو اربعین موج اف م ریف ۹۵.۵ و ۹۸ مگاهرتز و به صورت تصویری از نرم افزار کاربردی «ایران صدا» و «هیات آنلاین» و تارنماهای RadioArbaeen.ir و «تکیه» دریافت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر