jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۹۰۵۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۴

ویژه برنامه‌های روز اربعین در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) روی آنتن تلویزیون می‌رود.

پخش زنده برنامه‌های اربعین حسینی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع)

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، ویژه برنامه‌های روز اربعین در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) روی آنتن شبکه قرآن و پنج سیما و رادیو تهران می‌رود.

این ویژه برنامه‌ها پنج شنبه ۱۷ مهر ماه با حضور سخنرانان و ذاکرین آل الله علیهم السلام بدون حضور جمعیت به صورت زنده از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

این ویژه برنامه‌ها در روز اربعین از ساعت ۸ صبح با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حائری زاده، مرثیه سرایی حاج حمید رمضانپور و قرائت زیارت اربعین توسط حاج احمد زین العابدین فرد و از ساعت ۱۱ با قرائت زیارت اربعین با نوای حاج مهدی سماواتی برگزار می‌ شود که از شبکه قرآن سیما به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

در ادامه این برنامه‌ها از ساعت ۱۳ ویژه برنامه ظهر اربعین با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میلانی نژاد و قرائت زیارت اربعین توسط حاج محمدرضا غلامرضازاده به طور زنده به روی آنتن شبکه قرآن سیما و رادیو تهران می‌رود.

شایان ذکر است، عاشقان و دلدادگان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز اربعین نیز مراسم قرائت زیارت اربعین با نوای حاج حمید رمضانپور را از شبکه پنج سیما به صورت زنده و مستقیم مشاهده نمایند. تلاوت قرآن و اذان ظهر نیز از آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) به صورت مستقیم از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

با توجه به تدابیر و اقدامات پیشگیرانه در خصوص شیوع ویروس کرونا این برنامه‌ها بدون حضور جمعیت خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند از شبکه قرآن و پنج سیما این برنامه را مشاهده نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر