jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۹۰۲۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۲

با فرا رسیدن اربعین حسینی، رادیو ایران برنامه های ویژه ای را برای مخاطبان آماده کرده است.

ویژه برنامه های رادیو ایران در اربعین حسینی

 

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، باتوجه به نزدیک شدن اربعین حسینی، ویژه برنامه‌های مختلفی همچون « باغ ارغوان، عشق نام دیگر توست، زیر نور ماه، همنوا با نینوا، همراه با کاروان غم ، چهل پرده اشک، اربعین شهادت خورشید و دور عاشقان» برای پخش تدارک دیده شده است که در ادامه اطلاعات بیشتری از این برنامه ها آمده است:
«باغ ارغوان» نگاهی مذهبی و اتحاد ملی با موسیقی ها و نواهای آیینی را برقرار می کند که 16 و 17 مهر ماه با اجرای مریم نشیبا ساعت 15:00از رادیو ایران پخش می شود.

«عشق نام دیگر توست» ویژه برنامه دیگری است که 16 و 17 مهر ماه با موضوع کربلا فقط برای گریستن نیست، برای نگریستن است و آموزه ها و عبرت های کربلا جهانی است، به تهیه کنندگی وحید بیات و اجرای حمیدرضا رضایی و کارشناسی حجت الاسلام علی گودرزی ودکتر محمدرضا سنگری بعد از خبر ساعت 17:00 از پخش می شود.

«زیر نور ماه» نام ویژه برنامه دیگری است که 16 مهر بعد از خبر ساعت 23:00 و 17 مهر بعد از خبر ساعت 22:00 با محوریت جایگاه عدد چهل در تبلور و تجلی احادیث و در برنامه دیگری از جابربن عبدالله انصاری اولین زائر کربلا می گوید.

«همراه با کاروان غم» ویژه برنامه دیگری است از خاطرات زائران کربلا که روز پنج شنبه 17 مهر ساعت 9:00 پخش می شود.

«چهل پرده اشک» با موضوع تفسیر عشق در سبک زندگی حسینی به تهیه کنندگی عبدالله علایی و اجرای حسن همایی و حضور حجت الاسلام وحیدی 17 مهر ساعت 9:30 از رادیو ایران پخش می شود.
«اربعین شهادت خورشید» در روز 17 مهر درباره نقش حضرت زینب (س) در ترسیم حوادث کربلا و تاثیر سخنان ایشان در ماندگاری واقعه کربلاست که ساعت 14:40 پخش می شود.

«دور عاشقان» پنجشنبه ۱۷ مهر با موضوع نقش اربعین در احیاء یاد عاشورا و تحکیم و گسترش سبک زندگی حسینی با حضور حجت الاسلام محمد پويا مفرد کارشناس مذهبی برنامه و به تهیه کنندگی حسین معصومی ساعت 20:00 از رادیو ایران پخش می شود.

همچنین مخاطبان می توانند برای شنیدن آرشیو این برنامه ها به سایت رادیو ایران www.radioiran.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر