خانم ها درباره زود رنجی همسرتون بدونید

چه زمان هایی آقایان زودرنج و دل نازک می شوند؟

یکی از اثرات شگفت انگیزی که هدیه دادن گل در روابط دارد، احساسی است که یک مرد می‌تواند با خریدن گل به همسر خود ابراز کند. یکی از حس‌هایی که خانم‌ها را در روابط عاطفی بسیار دلگرم می‌کند، حس ویژه بودن آن‌هاست. این احساس با گرفتن هدیه‌های غیرمنتظره و زیبا مانند چند شاخه گل، در خانم ها به وجود می‌آید.
کد خبر: ۱۲۷۸۷۴۲

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از کش مگ ، در هر سال تاریخ‌های ویژه‌ای وجود دارد که در ذهن خانم‌ها برجسته‌تر است و روز ویژه‌ای به حساب می‌آید. روز ولنتاین، روز مادر، سالگرد ازدواج، تاریخ تولد و… روزهایی است که خانم‌ها در انتظار دریافت شاخه‌ای گل و یا هدیه‌ای کوچک هستند تا دریابند این تاریخ ویژه برای اطرافیانشان هم با اهمیت است. تعجب برانگیز نیست اگر بدانید که گلفروشان در تاریخ‌های ویژه‌ای مانند روز ولنتاین، آمارهای بی‌نظیری از فروش به جای می‌گذارند. این مسئله از فراگیر بودن فرهنگ و عادت خریدن گل در سراسر دنیا حکایت می کند. عادتی که متاسفانه در ایران کمتر به آن توجه شده و تنها برای مراسم خاص مانند ، ترحیم، خواستگاری و… افراد خود را ملزم به خریدن گل می‌دانند. اما واقعا چرا افراد منتظر رسیدن مناسبت‌های خاص برای هدیه دادن هستند؟.

 

اما به جز مناسبت‌های مهم دیگر چه بهانه‌هایی برای خریدن گل و خوشحال کردن عزیزانمان وجود دارد؟

چند دلیل ساده برای اینکه همین امروز با دسته گل به خانه بروید!

برای اینکه به همسرتان نشان دهید هنوز عاشقش هستید

در زندگی مشترک، هرچه زمان پیش می‌رود، با بیشتر شدن دغدغه‌ها افراد فراموش می‌کنند به یاد یکدیگر بیاورند که چقدر به هم علاقه‌مندند. در اکثر روابط خصوصا از سمت مردان این احساس وجود دارد که همسرشان به خودی خود از میزان علاقه‌ای که بینشان وجود دارد آگاهند، اما هر احساسی نیاز به بیان شدن دارد و خریدن گل و دیگر هدایا می‌تواند بهترین راه برای بیان این احساسات باشد.

 

برای معذرت خواهی بهترین راه را انتخاب کنید

همه ما گاهی اشتباه می‌کنیم و ممکن است دیگران را از خود برنجانیم. این اتفاق در روابط صمیمی خصوصا پس از ازدواج بیشتر ممکن است پیش بیاید چون حساسیت افراد نسبت به رفتارها و صحبت‌های یکدیگر بیشتر می‌شود. این اتفاق هنگامی که به موضوع «معذرت خواهی» می‌رسد، پیچیده‌تر می‌شود. چرا که برای بعضی افراد، شنیدن معذرت خواهی کافی نیست. اما کافی است کمی بیشتر زمان و انرژی به خرج دهید و از خریدن گل بعنوان بهترین راه عذرخواهی استفاده کنید. این راه بسیار سریعتر رابطه را بهبود می‌بخشد.

 

برای تشکر چه چیزی بهتر از هدیه دادن گل؟

بعضی از کارها به مرور زمان جزء روزمرگی افراد به حساب می‌آید و پس از مدتی انجام آن‌ها خسته کننده و طاقت فرسا می‌شود. برخی افراد فکر می‌کنند خانم‌هایی که شاغل نیستند و تنها مسئولیت کارهای منزل را دارند، سختی چندانی احساس نمی‌کنند. اما حتی همین کارهای به ظاهر ساده، را اگر تنها چند روز به عهده بگیرید متوجه می‌شوید حتی خانم‌هایی که به کار بیرون مشغول نیستند چه مسئولیت سنگینی در خانه به دوش می‌کشند. کارهای روزمره‌ای که ممکن است به مرور زمان طاقت فرسا شود اما اگر برای همین کارهای به  ظاهر ساده و کوچک از همسرمان تشکر کنیم و گاهی با خریدن گل به یادش بیاوریم که قدردان زحماتش هستیم، دلگرمی فوق‌العاده‌ای برایش می‌سازیم.

حتی میتوانید با ارسال گل درب منزل یا محل کار همسرتان او را شگفت زده کنید و این غافلگیری شیرین را به او هدیه دهید.اما در نهایت بهترین دلیل این است که بی‌ هیچ دلیل و بهانه‌ای به همسر و عزیزانمان گل و هدایای زیبا تقدیم کنیم تا به یادشان بیاوریم هیچ چیز در زندگی به اندازه‌ی عشق و علاقه به یکدیگر دلگرم کننده نیست.

برچسب ها: گل هدیه همسر
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها