jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۷۸۰۹ ۰۸ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۳

با تلاش ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عامل اصلی تیراندازی و تخریب خودروهای شهروندان در یکی از محلات جنوب تهران، دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، روز یکشنبه ششم مهر ماه گزارشی در خصوص تیراندازی و تخریب خودروهای شهروندان در حوالی شهر کاروان به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اعلام شد.

در این گزارش آمده است، ماموران با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله به آدرس اعلامی مراجعه و پس از انجام تحقیقات میدانی هویت عامل اصلی این تیراندازی و تخریب را شناسایی می کنند.

در ادامه این تحقیقات آمده است، متهم که سابقه دار بوده و پیش تر تحت تعقیب کیفری قرار گرفته است، پس از تخریب خودروهای شهروندان و تیراندازی در محل به یکی از شهرهای شمال غربی کشور متواری و در آن مکان خود را پنهان کرده بود.

بنابر این گزارش، ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران با هوشیاری و تلاش زیاد در کمتر از 24 ساعت مخفیگاه وی را در حوالی شهر سرعین شناسایی و با اخذ نیابت قضایی در 7 مهرماه به مخفیگاه متهم اعزام و در حالی که رفت و آمد متهم را زیر نظر داشتند موفق شدند در یک اقدام پلیسی وی را دستگیر کنند.

در پایان گزارش آمده است، متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر