استودیوی جدید شرکت هیوندای موسوم به «New Horizons» به معنی «افق‌ های جدید» روی طراحی خودروهایی به شکل فیلم مشهور ترانسفورماتورها یا تبدیل شوندگان کار خواهد کرد.
کد خبر: ۱۲۷۷۸۰۰

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، شرکت هیوندای در نمایشگاه فناوری «CES 2019» چیزی شبیه به آنچه در یک فیلم علمی - تخیلی می‌بینیم را به نمایش گذاشت: یک وسیله نقلیه به نام
«Elevate Ultimate Mobility» به معنای «وسیله نقلیه افراشته متحرک» که هر چرخ آن به یک پایه با قابلیت تنظیم ارتفاع متصل شده بود.

این طرح مفهومی می‌تواند از روی موانع عبور کرده و مسافران معلول و ناتوان را سوار کند و آنها را از جاهای مرتفع مانند پله‌ها به جلوی درب ورودی برساند.

اکنون هیوندای استودیویی به نام «New Horizons» را تاسیس کرده است که یک بخش جدید از این شرکت با هدف واقعی سازی این خودروها است.

«جان سو»، سرپرست این پروژه که توسعه طرح مفهومی «Elevate» را بر عهده دارد، می‌گوید: ما قصد داریم اولین وسیله نقلیه کلاس ترانسفورماتور جهان را ایجاد کنیم.

مطمئن نیستیم که هیوندای قصد دارد چگونه مفهوم «Elevate» را توسعه دهد، اما با ظهور این بخش جدید برای شرکت و بخش تاکسی‌ های پرنده، مشخص است که این شرکت برای آینده خود به چیزی بسیار فراتر از خودروهای سنتی چشم دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها