jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۷۶۴۲۴ ۲۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۴

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (۲۹ شهریور ماه) کیفیت هوای برخی مناطق پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار می گیرد و تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوا در نخستین ساعات امروز (۲۹ شهریور ماه) کیفیت هوای برخی مناطق در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار می گیرد که عمدتاً ناشی از عدم وزش باد و افزایش ترافیک صبحگاهی است.

طی روز نیز عدم وزش باد باعث تجمع آلاینده‌ها خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود در اواخر وقت امروز (۲۹ شهریور ماه) با تداوم این شرایط جوی و افزایش تردد خودروها در برخی مناطق افزایش غلظت ذرات معلق و به‌تبع آن کاهش کیفیت هوا را شاهد باشیم. هرچند افزایش نسبی تندی باد در ساعات پایانی امشب تا حدودی باعث پراکندگی آلاینده‌ها خواهد شد.

صبح فردا (۳۰ شهریور ماه) با حاکمیت جو آرام همراه با آغاز تردد خودروها انتظار می‌رود غلظت آلاینده‌ها به‌ ویژه ذرات معلق افزایش پیدا کند که برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا را در مناطق پرتردد به‌دنبال خواهد داشت.

وزش باد مؤثر طی روز شرایط مناسب را برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم خواهد کرد بنابراین در اواخر وقت فردا با تداوم شرایط مساعد جوی و پراکندگی آلاینده‌ها احتمال می‌رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در وضعیت قابل‌قبول قرار بگیرد.

آلاینده شاخص هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۹ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۱ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر