jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۸۳۸   ۲۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۰

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا هم اکنون ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس در محدوده های دزدبن، آدران، هزارچم، سیاه بیشه، تونل کندوان، گچسر، پل خواب و مرزن آباد نیمه سنگین گزارش شده است. 
 
این مرکز همچنین اعلام کرد که ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده تونل شماره یک و پاسگاه پلیس راه لاهیجان پرحجم و روان است. بر اساس اعلام این مرکز، ترافیک در مسیر شمال به جنوب فیروزکوه نیز پرحجم و روان و در شمال به جنوب رشت به قزوین در محدوده ورودی شهر رودبار نیمه سنگین است. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها