jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۶۶۸   ۱۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۰

فرمانده انتظامی پایتخت خبر داد؛

دستگیری ۱۲ اخلالگر بازار ارز در تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: رفتار افرادی که قصد اخلال در حوزه ارز و سکه را دارند، به طور مستمر رصد می‌شود و در همین راستا طی روز گذشته ۱۲ نفر دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از منطقه شوش و در جمع خبرنگاران افزود: در این حوزه دیگر دستگیری‌های حجمی نداریم و سعی پلیس این است که با اطلاعات و دقت لازم وارد عمل شود.

پلیس پیش از این اعلام کرده بود که طی روز گذشته عده‌ای از افراد سودجو که در فضای مجازی به تاسیس اتاق‌های معاملات کاغذی ارز اقدام کرده بودند و با انجام این گونه معاملات به صورت هدفمند، موجب ایجاد تنش در بازار ارز می‌شدند، در یک عملیات منسجم و از پیش طراحی شده دستگیر شدند.

پلیس به دنبال تثبیت طرح پاکسازی محله‌های شوش، هرندی و مولوی

وی همچنین با بیان اینکه در ادامه طرح پاکسازی مناطق دروازه غار، شوش، مولوی و تثبیت از معتادان متجاهر کارهای زیادی انجام شده، اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت منطقه نسبت به گذشته خیلی بهتر است و ما دنبال تثبیت این وضعیت هستیم.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: امروز جلسه‌ای داشتیم و بر اساس این جلسه تقسیم وظایفی برای اجرای تثبیت وضعیت این منطقه نیز انجام شد.

به گفته سردار رحیمی، اگر دستگاهی از وظیفه خود سرپیچی کند، تحت پیگرد دستگاه قضایی قرار می‌گیرد.

طرح پاکسازی محله‌های شوش، هرندی و مولوی از معتادان متجاهر بعد از اینکه شخص رهبری در جلسه‌ای راجع به موضوع «هرندی» صحبتی کردند، توسط پلیس و دستگاه‌های دیگر در هفتم بهمن سال ۹۷ شروع و تا ۱۵ روز، کار پاکسازی انجام شد؛ اکنون بالغ بر یک سال و ۸ ماه از این طرح می‌گذرد و وضعیت بهتر شده اما پلیس به دنبال تثبیت این طرح است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها