Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۳۲۹ ۱۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۹

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آستانه بازگشایی مدارس از والدین خواست استفاده از سرویس‌های مجاز را برای جابجایی فرزندان خود مورد توجه قرار دهند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شهاب امینی با تشریح اقدامات پلیس در آستانه بازگشایی مدارس اظهار داشت: پلیس در راستای اجرای وظایف قانونی خود ماموریت دارد تا در کنار اقدامات تخصصی، آگاه سازی و ارائه هشدارهای پلیسی را به آحاد مختلف جامعه ارائه تا از این طریق، آسیب های احتمالی به هموطنان کاهش یابد.

وی در ادامه به والدین توصیه کرد: فرزندان خود را در سرویس های مجاز و مورد تایید مدارس ثبت نام کرده و به آنان آموزش دهند که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از ناوگان حمل و نقل رسمی و خودروهای مجاز (تاکسی و...) استفاده کنند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به لزوم ارائه آموزش های لازم به فرزندان گفت: والدین می بایست به دانش آموزان بیاموزند که در صورت جاماندن از سرویس مدارس، خونسردی خود را حفظ کرده و با هماهنگی اولیای مدرسه، بهترین شیوه را برای برگشت به منزل انتخاب کنند.

این مقام انتظامی همچنین از والدین درخواست کرد : از آراستن فرزندان خود به زیورآلات در مسیر مدرسه خودداری کرده و به آنان گوشزد کنند تا هیچگاه به تنهایی مدرسه را ترک نکنند و دعوت افراد ناشناس را برای همراهی یا حتی بازی نپذیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر