jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۹۹۷ ۱۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۹

مهلت شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران تا ۳۰ شهریور تمدید شد.

تمدید مهلت شرکت در المپیاد فیلمسازی نوجوانان/ «یلدا» در آلمان اکران شد

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از فارس، بر اساس اعلام دبیرخانه المپیاد فیلمسازی نوجوانان، با توجه به استقبال نوجوانان سراسر کشور از این دوره جشنواره و دشواری‌های پیش رو در دوران کرونایی و نظر به پیشنهاد شورای سیاستگذاری المپیاد، مهلت شرکت در این دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان در هر دو بخش ایده و فیلم تا ۲۰ روز دیگر تمدید شد.

بر اساس این خبر، نوجوانان سراسر کشور تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۳۰ شهریور برای شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران فرصت دارند و اسامی ایده‌ها و فیلم‌های پذیرفته شده در مهر ماه اعلام خواهد شد.

بنا بر اعلام دبیرخانه چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، در این دوره جشنواره «درس‌های کرونا برای رسیدن به آینده بهتر چیست؟» عنوان یکی از محورهای اعلام شده برای ساخت فیلم یا ارائه ایده است که تاکنون با توجه به شرایط کرونایی و این که نوجوانان می‌توانند از پیرامون خانه و محل سکونت خود در این زمینه فیلم بسازند، مشارکت جالب توجهی در این زمینه صورت گرفته است.

متقاضیان می‌توانند برای نام نویسی به سامانه festival.iycs.ir مراجعه و در بخش «چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان»، فرم نام نویسی را تکمیل کنند.

«چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران» به دبیری «علیرضا تابش» همزمان با سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۳۹۹ به صورت آنلاین و نمایش مجازی برگزار خواهد شد.

«یلدا» در آلمان اکران شد

با اکران فیلم سینمایی «یلدا» در سینماهای آلمان، تعدادی از رسانه‌های این کشور به نقد و بررسی این فیلم ایرانی پرداختند.

 «یلدا» سومین ساخته بلند مسعود بخشی به تهیه‌کنندگی علی مصفا از ۶ شهریورماه با دوبله آلمانی در سراسر آلمان روی پرده رفته است و اکران تا مدتی ادامه خواهد یافت.

لیتل دریم، پخش‌کننده فیلم سینمایی «یلدا» در آلمان اعلام کرد که ظرفیت کامل بلیت پیش‌نمایش‌های «یلدا» در شهرهای برمن، هامبورگ، کلن، دوسلدورف، فرانکفورت و برلین یک‌روز پیش از نمایش به فروش رفت.

همچنین این شرکت ۲۰ سالن به سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم اضافه کرده است.

تعدادی از رسانه های آلمانی با نقد و تحلیل این فیلم ایرانی از تماشاگران خواسته‌اند «یلدا» را در سینما ببینند.

روزنامه زودیچه تسایتونگ که از مهمترین روزنامه های آلمان محسوب می شود «یلدا» را در میان ۱۰ فیلم مهم ماه که حتما باید دید، انتخاب کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر