jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۵۸۲ ۰۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۳

رادیو ایران در آستانه سالروز شهادت سالار شهیدان امام حسین(ع) ویژه برنامه های مختلفی را تقدیم می کند.

ویژه برنامه های تاسوعا و عاشورای حسینی در رادیو ایران

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، از پنج شنبه ۶ شهریور ویژه برنامه های تاسوعا و عاشورا ، در رادیو ایران آغاز می شود.


«به نام عشق» با موضوع سبک زندگی حسینی بر مبنای دو شخصیت محوری حضرت علی اکبر(ع) و حضرت عباس(ع) به تهیه کنندگی مرضیه طبرستانی و اجرای حمیدرضا رضایی و فاطمه حاتمی پنج شنبه ۶ و جمعه ۷ شهریور ساعت ۹:۰۰ پخش می شود.
«عشق است و آتش و خون» از پنج شنبه ۶ شهریور با محور موضوعی «سبک زندگی حسینی» و «سیرۂ حسینی» به تهیه کنندگی حسین معصومی و اجرای حامد نجم الهدی و مهرناز فقیهی بعد از خبر ساعت ۱۹:۰۰پخش می شود.


«در حوالی عطش» با موضوع شخصیت حضرت عباس(ع) در واقعه عاشورا و یاد و نام ایشان در روز تاسوعا و عاشورای حسینی ۸و ۹ شهریور ساعت ۹:۰۰ از رادیو پخش می شود.
«اینجا کربلاست» روز تاسوعا و عاشورا با موضوع قرآن ناطق ، به تهیه کنندگی حسین معصومی و اجرای مهدی طهماسبی و حسن همایی ساعت۹:۰۰ از رادیو ایران پخش می شود.
«راز نام ها» روایت نام و زندگی حضرت عباس(ع) که در روز تاسوعا ساعت ۱۴:۴۰ پخش می شود.
«عقیق» انعکاس مراسم عزاداری در بیت رهبر انقلاب اسلامی از شنبه ۸ شهریور ساعت ۱۷:۳۰ به تهیه کنندگی وحید بیات پخش می شود.


«دور عاشقان» با موضوع سبک زندگی حسینی تا نهضت کمک مومنانه و پویش همدلی به تهیه کنندگی حسین معصومی و اجرای ایمان ساکی از شنبه ۸ شهریور بعد از خبر ساعت ۲۲:۰۰ پخش می شود.
«بر پرده عشاق» تفکر در گفت و گو هایی است که در سپاه امام حسین (ع) و سپاه مقابل ایشان انجام میشود. این برنامه روز عاشورای حسینی ساعت ۱۴:۴۰ پخش می شود.


«روایت سرخ» در روز عاشورای حسینی با موضوع بررسی نهضت عاشورا و استمرار و ادامه آن نهضت توسط ائمه اطهار یکشنبه،۹ شهریور از ساعت ۱۵:۳۰پخش می شود.
«وادی طف» با موضوع نقش زنان و همسران و دختران کربلا در واقعه عاشورا در روز عاشورای حسینی بعد از خبر ساعت ۱۷:۰۰ از رادیو پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر