jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۴۸۵ ۰۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۵

سریال «گیلدخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی در ژانر تاریخی روایت می شود و داستان آن به گذشته برمی گردد و اتفاق هایی را در زمان قاجار ورق می زند.

«گیل دخت» روایتی از زمان قاجار/ جعفر دهقان در نقش روحانی

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از فارس، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «گیل دخت» این روزها در تهران و شمال ادامه دارد.

این سریال در ژانر تاریخی روایت می شود و داستان آن به گذشته برمی گردد و اتفاق هایی را در زمان قاجار ورق می زند.

تصویربرداری «گیلدخت» از سال گذشته آغاز شد و به دلیل شیوع کرونا در اسفند ماه، متوقف شد. اما بعد از اعلام وضعیت سفید در برخی شهرها تصویربرداری این سریال نیز از خرداد ماه آغاز شد.

مجید اسماعیلی کارگردانی این سریال را به عهده دارد که پیش از این نگارش سریال های محکومین و سرگذشت را در کارنامه کاری خود داشت.

اسماعیلی کمی دورتر، خشت بهشت، خدا جیرجیرک ها را دوست دارد، رقص روی یخ، جاده را در قامت کارگردان و اجباری، دوباره زندگی، نوری، جاده، تلخ، محکومین و خدا جیر جیرک ها را دوست دارد را در مقام نویسنده در کارنامه کاری دارد.

همچنین تهیه کنندگی این سریال به عهده محمدرضا شفیعی است و جعفر دهقان و رامتین خداپناهی از بازیگران این سریال هستند که دهقان نقش یک روحانی را در این سریال بازی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر