jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۳۶۱۴ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۶

شرکت TCL از تلویزیون‌های 4K جدید از خانواده‌های سری ۵ و ۶ با ویژگی‌های قابل توجه و قیمت مناسب برای سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد.

تمام محصولات سری ۶ از فناوری QLED Mini-LED شرکت TCL برخوردار هستند که حداکثر ۲۴۰ نقطه برای نوردهی موضعی یا Local Dimming را به ارمغان می‌آورند. این ویژگی سبب می‌شود تا تلویزیون‌های این سری روشنایی بیشتر و کنترل کنتراست بهتری را نسبت به تلویزیون‌های OLED معمولی داشته باشند. علاوه بر این تلویزیون‌های این خانواده از فناوری دالبی ویژن، استاندارد HDR10 و HLG پشتیبانی می‌کنند.

تلویزیون‌های جدید شرکت TCL از سری ۶ برای گیمرها هم مناسب هستند و برای اولین بار با استاندارد THX Certified Gaming Mode عرضه می‌شوند. این قابلیت سبب نمایش رنگ‌ها و تصاویر با کیفیت بسیار مطلوب، ارتقای کیفیت تصاویر و تأخیر بسیار کم در انتقال بین محیط‌های تاریک و روشن می‌شود. TCL همچنین در همکاری با THX اشباع رنگ‌ها، روشنایی و درخشندگی را در مد گیم به بالاترین حد رسانده است.

تلویزیون‌های یاد شده همچنین ریفرش ریت متغیر تا حداکثر ۱۲۰ هرتز و تنظیمات خودکار حالت گیم را ارائه کرده و با کنسول‌های ایکس باکس سری X و پلی استیشن ۵ که اواخر ۲۰۲۰ عرضه می‌شوند سازگار خواهند بود.

تلویزیون‌های جدید سری ۶ با توجه به اینکه فناوری mini-LED چندان فراگیر نشده از قیمت نسبتاً مناسبی برخوردارند. مدل ۵۵ اینچی این سری ۶۴۹ دلار قیمت داشته و مدل‌های ۶۵ و ۷۵ اینچی به ترتیب ۸۹۹ و ۱۳۹۹ دلار قیمت گذاری شده‌اند.

شرکت TCL همچنین از تلویزیون‌های جدید از سری ۵ نیز رونمایی کرد که در مقایسه با سری ۶ قیمت کمتری دارند. محصولات این خانواده نیز از فناوری QLED و دالبی ویژن برخوردار هستند، اما نوردهی موضعی آنها به حداکثر ۸۰ نقطه کاهش پیدا کرده است. مدل ۵۰ اینچی این سری به قیمت ۴۰۰ دلار و مدل‌های ۵۵، ۶۵ و ۷۵ اینچی به ترتیب به قیمت ۴۵۰، ۶۳۰ و ۱۱۰۰ دلار به بازار عرضه شده اند.
دیجیاتو

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر