jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۳۶۱۴   ۲۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۶

شرکت TCL از تلویزیون‌های 4K جدید از خانواده‌های سری ۵ و ۶ با ویژگی‌های قابل توجه و قیمت مناسب برای سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد.

تمام محصولات سری ۶ از فناوری QLED Mini-LED شرکت TCL برخوردار هستند که حداکثر ۲۴۰ نقطه برای نوردهی موضعی یا Local Dimming را به ارمغان می‌آورند. این ویژگی سبب می‌شود تا تلویزیون‌های این سری روشنایی بیشتر و کنترل کنتراست بهتری را نسبت به تلویزیون‌های OLED معمولی داشته باشند. علاوه بر این تلویزیون‌های این خانواده از فناوری دالبی ویژن، استاندارد HDR10 و HLG پشتیبانی می‌کنند.

تلویزیون‌های جدید شرکت TCL از سری ۶ برای گیمرها هم مناسب هستند و برای اولین بار با استاندارد THX Certified Gaming Mode عرضه می‌شوند. این قابلیت سبب نمایش رنگ‌ها و تصاویر با کیفیت بسیار مطلوب، ارتقای کیفیت تصاویر و تأخیر بسیار کم در انتقال بین محیط‌های تاریک و روشن می‌شود. TCL همچنین در همکاری با THX اشباع رنگ‌ها، روشنایی و درخشندگی را در مد گیم به بالاترین حد رسانده است.

تلویزیون‌های یاد شده همچنین ریفرش ریت متغیر تا حداکثر ۱۲۰ هرتز و تنظیمات خودکار حالت گیم را ارائه کرده و با کنسول‌های ایکس باکس سری X و پلی استیشن ۵ که اواخر ۲۰۲۰ عرضه می‌شوند سازگار خواهند بود.

تلویزیون‌های جدید سری ۶ با توجه به اینکه فناوری mini-LED چندان فراگیر نشده از قیمت نسبتاً مناسبی برخوردارند. مدل ۵۵ اینچی این سری ۶۴۹ دلار قیمت داشته و مدل‌های ۶۵ و ۷۵ اینچی به ترتیب ۸۹۹ و ۱۳۹۹ دلار قیمت گذاری شده‌اند.

شرکت TCL همچنین از تلویزیون‌های جدید از سری ۵ نیز رونمایی کرد که در مقایسه با سری ۶ قیمت کمتری دارند. محصولات این خانواده نیز از فناوری QLED و دالبی ویژن برخوردار هستند، اما نوردهی موضعی آنها به حداکثر ۸۰ نقطه کاهش پیدا کرده است. مدل ۵۰ اینچی این سری به قیمت ۴۰۰ دلار و مدل‌های ۵۵، ۶۵ و ۷۵ اینچی به ترتیب به قیمت ۴۵۰، ۶۳۰ و ۱۱۰۰ دلار به بازار عرضه شده اند.
دیجیاتو

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها