jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۴۶۱ ۲۲ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۵

سریال «نوروز رنگی» برای نوروز 1400 ساخته می شود که کارگردانی آن را علیرضا مسعودی و تهیه کنندگی آن را اکبر تحویلیان بر عهده دارد.

حمید لولایی بازیگر «نوروز رنگی» شد/ تصویربرداری سریال نوروز 1400 از ابتدای شهریور

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، سریال «نوروز رنگی» برای نوروز 1400 ساخته می شود که کارگردانی آن را علیرضا مسعودی و تهیه کنندگی آن را اکبر تحویلیان بر عهده دارد.
«نوروز رنگی» جدیدترین سریال طنز سیمافیلم است که احتمالا از شبکه پنج سیما روی آنتن خواهد رفت.


به تازگی جواد خواجوی، محمد اسلامی و شهرام قائدی برای حضور در این سریال انتخاب شده اند. همچنین مریم کاظمی و حمید لولایی نیز دو بازیگر جدیدی هستند که به این سریال پیوسته اند.
علی مسعودی این روزها درگیر انتخاب بازیگر برای این سریال است که بخش اعظم آن را بازیگران تئاتر مشهد تشکیل می دهند.


قصه سریال به سال 66 در مشهد مربوط می شود و به همین دلیل تصویربرداری آن نیز در مشهد انجام خواهد شد.
مسعودی قرار است این سریال را ابتدای شهریور ماه پیش رو کلید بزند و از همان شهر مشهد تصویربرداری را آغاز کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر