jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۲۵۴ ۲۱ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۲

فاطمه گودرزی این روزها در سریال «شرم» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیر پوروزیری در حال کار است.

فاطمه گودرزی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین درباره فعالیت این روزهای خود و اینکه چه سریال هایی دارد، خاطرنشان ساخت: این روزها در سریال «شرم» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیر پوروزیری در حال کار هستم.

حضور متفاوتی در «شرم» دارم/ همکاری به زنده یاد سیروس گرجستانی
وی درباره نقش خود و ویژگی های آن عنوان کرد: نقش زنی به نام پوران را بازی می کنم که درباره نقشم نمی توانم توضیح دهم ولی همین قدر می توانم بگویم که با نقش های دیگرم در سریال های قبلی تفاوت دارد.
این بازیگر سریال های تلویزیونی همچنین درباره بازیگرانی که در این سریال بیشتر با آنها بازی دارد، گفت: نقش من در ارتباط با الهام طهموری است و همچنین بیشتر با زنده یاد سیروس گرجستانی بازی داشتم.

حضور متفاوتی در «شرم» دارم/ همکاری به زنده یاد سیروس گرجستانی
بازیگر سریال های «دردسر والدین» و «جاده چالوس» در ادامه درباره کار در شرایط کرونایی نیز توضیح داد: بالاخره کرونا هست و باید زندگی کرد نمی شود در خانه ماند و دیگر هیچ کاری انجام ندهیم. البته کرونا کار را سخت تر می کند و باید رعایت بیشتری کرد یا در شلوغی ها کمتر باید حضور داشت. به ویژه که ما بازیگرها نمی توانیم از ماسک استفاده کنیم و تلاش مان را می کنیم که در همین شرایط از خود مراقبت کنیم و کار را هم پیگیری کنیم.


گودرزی که این روزها هم در صحنه های مختلف این سریال حضور دارد درباره این صحنه ها گفت: بیشتر در لوکیشن های خیابانی تصویربرداری «شرم» انجام می شود که در نقاط مختلف تهران و همچنین کرج و شهریار بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر