jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۲۵۴   ۲۱ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۲

فاطمه گودرزی این روزها در سریال «شرم» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیر پوروزیری در حال کار است.

فاطمه گودرزی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین درباره فعالیت این روزهای خود و اینکه چه سریال هایی دارد، خاطرنشان ساخت: این روزها در سریال «شرم» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیر پوروزیری در حال کار هستم.

حضور متفاوتی در «شرم» دارم/ همکاری به زنده یاد سیروس گرجستانی
وی درباره نقش خود و ویژگی های آن عنوان کرد: نقش زنی به نام پوران را بازی می کنم که درباره نقشم نمی توانم توضیح دهم ولی همین قدر می توانم بگویم که با نقش های دیگرم در سریال های قبلی تفاوت دارد.
این بازیگر سریال های تلویزیونی همچنین درباره بازیگرانی که در این سریال بیشتر با آنها بازی دارد، گفت: نقش من در ارتباط با الهام طهموری است و همچنین بیشتر با زنده یاد سیروس گرجستانی بازی داشتم.

حضور متفاوتی در «شرم» دارم/ همکاری به زنده یاد سیروس گرجستانی
بازیگر سریال های «دردسر والدین» و «جاده چالوس» در ادامه درباره کار در شرایط کرونایی نیز توضیح داد: بالاخره کرونا هست و باید زندگی کرد نمی شود در خانه ماند و دیگر هیچ کاری انجام ندهیم. البته کرونا کار را سخت تر می کند و باید رعایت بیشتری کرد یا در شلوغی ها کمتر باید حضور داشت. به ویژه که ما بازیگرها نمی توانیم از ماسک استفاده کنیم و تلاش مان را می کنیم که در همین شرایط از خود مراقبت کنیم و کار را هم پیگیری کنیم.


گودرزی که این روزها هم در صحنه های مختلف این سریال حضور دارد درباره این صحنه ها گفت: بیشتر در لوکیشن های خیابانی تصویربرداری «شرم» انجام می شود که در نقاط مختلف تهران و همچنین کرج و شهریار بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها