چهار بازی می‌تواند فصلی برای فراموشی را به یک سال فوق‌العاده برای بارسلونا تبدیل کند. تنها یک پوکر در بازی‌ها فاصله بین آبی اناری و فتح لیگ قهرمانان اروپا است. این جام می‌تواند ناجی تیمی شود که در رقابت‌های لیگ نتوانست به وظایفش عمل کند.
کد خبر: ۱۲۷۲۹۵۷

به گزارش جام جم آنلاین ، نخستین گام برابر ناپولی خواهد بود که این دیدار از مرحله برگشت یک هشتم نهایی در نوکمپ برگزار می‌شود. تیم کاتالانی در ورزشگاه ناپولی تساوی ارزشمند یک بر یک را به دست آورد. به همین خاطر بدون فشار بازی را آغاز خواهد کرد چون با نتیجه بدون گل هم می‌تواند به یک چهارم نهایی صعود کند. بارسا از مهره‌ای در ترکیبش بهره می‌برد که در ورزشگاه خانگی و در این مرحله از لیگ قهرمانان پادشاهی کرده است، او کسی نیست جز لیونل مسی.

ستاره آرژانتینی یک تضمین برای آبی اناری‌ها در یک هشتم نهایی است. با حضور این بازیکن بارسا ۱۲ پیروزی پیاپی در بازی‌های خانگی یک هشتم به دست آورده است. آخرین شکست این تیم به فصل ۰۷-۲۰۰۶ بر می‌گردد که ۲ بر یک مغلوب لیورپول شد. پس از آن‌ها همه حریفان تیم کاتالانی با شکست روبه‌رو شدند. سلتیک (یک بر صفر)، لیون (دو بار، ۵ بر ۲ و ۵ بر یک)، اشتوتگارت (۴ بر صفر)، آرسنال (دو بار با نتیجه مشابه ۳ بر یک)، بایر لوکوزن (۷ بر یک)، میلان (۴ بر صفر)، منچسترسیتی (دو بار، ۲ بر یک و یک بر صفر)، پاری سن ژرمن (۶ بر یک) و چلسی (۳ بر صفر).

علاوه بر این ستاره آرژانتینی در ۱۴ بازی برگشت ۱۹ گل به ثمر رسانده و میانگین ۱.۴۰ گل در هر دیدار را به ثبت رسانده است. این آمار فوق‌العاده نشان می‌دهد که بارسلونا می‌تواند برای سیزدهمین فصل پیاپی به روند موفقش ادامه دهد و حضورش در یک چهارم نهایی قطعی شود. 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها