jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۹۵۴ ۱۴ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۴

نویسنده و کارگردان سریال آخر خط گفت: سریال آخر خط خیلی ویژگی های خوبی داشت که سر برخی رقابت ها دیده نشد.

علیرضا مسعودی نویسنده و کارگردان سریال «آخر خط» درباره بازخوردهای این سریال به خبرنگار جام جم آنلاین بیان کرد: این سریال حدود سه میلیون از ساین تلوبیون دانلود شده است یعنی کاری بوده است که مردم دوست داشتند.

وی اضافه کرد: این سریال بازی های خوبی داشت و بازیگران حرفه ای در آن حضور داشتند. این کار اولین کارگردانی من بود و من با تمام مشکلاتی که داشتم به نظرم به خوبی از پس آن برآمدم.

بازخورد «آخر خط» از سریال های دیگرم خیلی بیشتر بود/ خودم در خانواده پرجمعیت بزرگ شدم
مسعودی به نظرات مردم نسبت به سریال اشاره و عنوان کرد: مردم با کسی شوخی ندارند کامنت هایی که مردم درباره سریال اخر خط گذاشتند را ببینید متوجه خواهید شد که چقدر از آن استقبال کردند و ما خوشحالیم که در این شرایط که مردم نیاز به خنداندن داشتند توانستیم مردم را شاد کنیم.


وی که پیش از این در نگارش فیلمنامه های طنز با کارگردانانی چون سعید آقاخانی و رضا عطاران همکاری داشته است درباره بازخوردهای این سریال گفت: بازخوردی که از «آخر خط» داشتم و لطف مردم به این سریال را پیش از این ندیده بودم حتی کاراکترهای سریال مثل دایی خانواده آنقدر بازخورد گرفتند که بری خودشان هم عجیب بوده است.
مسعودی اضافه کرد: مردم در درخواست های خود مطرح می کردند که می خواهند سریال فصل دوم داشته باشند.

بازخورد «آخر خط» از سریال های دیگرم خیلی بیشتر بود/ خودم در خانواده پرجمعیت بزرگ شدم
وی با اشاره به بخشی از مشکلات مالی این سریال در زمان تولید گفت: ما دائم مشکل بودجه داشتیم بخشی از سریال را باید به لبنان و سوریه می رفتیم اما این بخش ها را حذف کردم و در مشهد تصویربرداری کردیم. حتی این سریال سه بار تهیه کننده عوض کرد و من با این مشکلات باز هم سریال را به آنتن رساندم.
علی مشهدی در ادامه به سبک کاری خود اشاره و اظهار داشت: هر نویسنده ای سبکی دارد من هم مدلم نگارش سریال هایی چون «سه در چهار» و «خانه به دوش» و خانواده های پرجمعیت است. خودم در چنین خانواده ای بزرگ شدم خانواده متوسط رو پایین که هر خانواده هفت هشت فرزند دارد و از طرفی همیشه دختر خاله و پسرخاله و فامیل دور جمعی در خانه هم هستند.


وی اضافه کرد: این سبک خانواده پرجمعیت را در این سریال هم آوردم و دیدم همین الان که بچه ها برادر و خواهر ندارند دلشان برای چنین خانواده هایی غنج می رود. من بچه های 14 و 15 ساله ای دیدم که با سریال خیلی حال کرده بودند و آن را دوست داشتند.

بازخورد «آخر خط» از سریال های دیگرم خیلی بیشتر بود/ خودم در خانواده پرجمعیت بزرگ شدم
مسعودی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: ما سربازهای فرهنگی کشور هستیم کیا باید جلوی تهاجم فرهنگی بایستند و مردم کمتر سمت ماهواره بروند و باید این چنین کارها مورد تقدیر قرار بگیرد.
وی در پایان گفت: من فقط برای رضایت و خنده مردم کار می کنم و خوشحالم اخر خط را مردم دوست داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر