jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۲۶۵   ۰۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۰

رئیس سازمان بهزیستی کشور در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی از دیدگاه مناسب این سازمان نسبت به مقوله آسیب‌های اجتماعی قدردانی کرد.

قدردانی رئیس سازمان بهزیستی کشور از رئیس رسانه ملی

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی از نحوه پرداختن به مقوله آسیب‌های اجتماعی قدردانی کرد.

وی با اشاره به تهیه و تولید برنامه‌ای با نام «شکلات تلخ» در سیما خاطرنشان کرد: شبکه پنج سیما با تهیه و تولید برنامه‌ای با محوریت ساماندهی و بررسی کودکان کار و خیابان و بررسی آسیب‌های مرتبط در حوزه‌های خانواده از جمله طلاق، اعتیاد، مهاجرت و ... توانسته در آگاهی بخشی آحاد مختلف جامعه به ویژه جامعه هدف تحت پوشش این سازمان و ضرورت حساس سازی اقشار مختلف مردم، گام مهمی بردارد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن قدردانی از همراهی دلسوزانه مدیر شبکه پنج سیما در ساخت این برنامه، خواستار استفاده از ظرفیت مطلوب و موثر رسانه ملی در پیشگیری و مداخله به هنگام آسیب‌های اجتماعی و ساماندهی کودکان کار و خیابان در سراسر کشور شد.

گفتنی است برنامه «شکلات تلخ» شنبه و سه شنبه حوالی ۱۳:۳۰ و روز‌های یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها