برنامه ورزش ایران با قدمت 4 سال با رویکردی جدید از بهار امسال شروع به فعالیت کرده و با بررسی پرونده های روز ورزش مخاطبان بسیاری را جذب کرده است.
کد خبر: ۱۲۷۱۸۵۶

«ورزش ایران»خبرسازترین برنامه رادیویی شد

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین، محمد کیانی تهیه کننده این برنامه درباره رویکرد جدید «ورزش ایران» گفت: خوشبختانه استقبال خوبی را از برنامه ورزش ایران در میان اهالی ورزش رسانه شاهد هستیم. ما در تیم تولید این برنامه همواره تلاش میکنیم تا از منظر یک خبرنگار پرسشگر پیگیر مسائلی همچون پرونده های مالی باشگاه ها، برگزاری لیگ ها، تیم های ملی و ... باشیم و پیوسته با تدارک گفت و گوهای مناسب و صریح با مسئولین ورزش کشور ابهامات موجود را حدالامکان به حداقل برسانم و کانال ارتباطی دلخواه مخاطبان با حوزه ورزش باشیم.

کیانی یادآور شد: این برنامه در 4 ماه اخیر یکی از پر شنونده ترین برنامه های رادیو بوده و اخبار آن در سایت ها و خبرگزاری های مختلف کشور بازتاب مطلوبی داشته است. موفقیت فعلی برنامه حاصل یک کار تیمی است و جا دارد از همه همکارانم بویژه امید باشت باوی که خود از قهرمانان ورزشی است، تشکر کنم. بی شک هدف ما تداوم فعالیت و تولید محتوی جذاب و ارتباط با اهالی ورزش است. تمام انگیزه و تلاش تیم "ورزش ایران" جلب رضایت مخاطب است، و دغدغه ما نیز این است که به بهترین شکل ممکن مطالبات ورزشکاران و ورزش دوستان را به گوش مسئولین ورزش کشور برسانیم.


برنامه «ورزش ایران» به تهیه کنندگی محمد کیانی و اجرای امید باشت باوی و ایمان عارضه از شنبه تا پنج شنبه ساعت 18 تا 18:45 از شبکه رادیویی ایران پخش می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
رضایی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۳۰ تير ۱۳۹۹
۰
۰
این برنامه عالیه عالیه عالی

نیازمندی ها