احمد سعادتمند در واکنش به خبر محرومیت باشگاه استقلال از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی توضیحات عجیب و جالب می‌دهد. ازجمله این‌که عنوان می‌شود هنوز نقل و انتقالاتی انجام نمی‌شود و پنجره‌ای بازنیست که برای استقلال بسته باشد و هر زمان که طلب بویان و شفر پرداخت شود باشگاه می‌تواند در بازار نقل و انتقالات فعالیت کند!
کد خبر: ۱۲۷۱۷۷۴

به گزارش جام جم آنلاین ، ایلنا نوشت: مدیرعامل استقلال وضعیتی که در آن قرار دارند را با محرومیت باشگاه فولاد خوزستان مقایسه می‌کند که پس از پرداخت پول بلافاصله برطرف شد. درواقع استقلال ۳ پنجره محروم شده و تا زمانی که طلب بویان و شفر را پرداخت این محرومیت پابرجا خواهد بود و در صورت پرداخت شدن پول به شفر و بویان بلافاصله لغو خواهد شد.این موضوع باعث شده تا باشگاه استقلال مقابل خبر محرومیت ۳ جلسه‌ای مقاومت کند و دست به تکذیب آن بزند.

بااین‌وجود لغو محرومیت ۳ پنجره‌ای برای استقلالی‌ها آسان نیست.سعادتمند آخرین بار میزان بدهی باشگاه به شفر و بویان را حدود ۹۰۰ هزار دلار اعلام کرد:« ما مشکلی برای زمان پرداخت نداریم اگرچه تفاوت نرخ ارز باعث شده دچار مشکل شویم و برای ۲ نفر باید حدود ۹۰۰ هزار دلار پرداخت کنیم. هم هیات مدیره و هم کارگزار در تلاش هستند این مشکل حل شود. بخش اعظم پول بویان آماده است.ما پرونده‌های زیادی در فیفا داشتیم که شش پرونده را از طریق مطالبات فیفا پرداخت کردیم. ایمیلی هم از فیفا دریافت کردیم که باید طلب بویان را پرداخت کنیم. البته ۹۰ درصد طلب وی آماده پرداخت است و بقیه این رقم هم پرداخت می‌شود.»

حالا اگر همان‌طور که مدیرعامل استقلال می‌گوید از این طلب ۹۰۰ هزار دلاری فیفا ۲۰۰ هزار دلارش را از محل مطالبات باشگاه پرداخت کند بازهم ۶۰۰ هزار باقی می‌ماند. با نرخ این روزهای دلار که حدود 24 هزار دلار است تهیه ۷۰۰ هزار دلار حدود ۱۷ میلیارد تومان بودجه لازم دارد.حالا این‌که سعادتمند و مدیران باشگاه استقلال چطور می‌توانند در این شرایط و با این وضعیت دلار این مقدار پول را در کمتر از یک ماه تهیه کنند دردسر بزرگی برای آن‌ها است.

بااین‌وجود سعادتمند این وعده و امیدواری را به هواداران می‌دهد که این بدهی تأمین و پرداخت خواهد شد. حالا مشخص نیست وقتی باشگاه از اسفند سال گذشته تا به امروز یعنی حدود ۴ ماه موفق به تهیه این پول نشده و طبق شنیده‌ها هنوز یک دلار هم برای این منظور کنار نگذاشته چطور می‌خواهد در کمتر از یک ماه این کار را انجام دهد.

 البته با پرداخت این بدهی هم باز خیال استقلالی‌ها از پرونده‌های خارجی و بدهی‌های سنگین ارزی راحت نمی‌شود چون شکایت آندره آ استراماچونی و نیکلاس بودوروف هم درراه است و اگر تا قبل از صدور حکم توافقی صورت نگیرد اواخر امسال یا اوایل سال آینده بازهم در خوشبینانه ترین حالت باید رقمی حدوداً ۵۰۰ هزار و در بدترین حالت رقمی در حدود 2 میلیون یورو به این مربی و بازیکن ایتالیایی و بلغارستانی پرداخت شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها