jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۰۷۶۶ ۱۸ تير ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۹

شبکه یک سیما به منظور کشف استعدادهای نوجوان در زمینه تلاوت قرآن کریم، مسابقه «ترنم»را روی آنتن می برد.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، ترنم مسابقه ای برای استعدادیابی در زمینه تلاوت قرآن مجید برای نوجوانان پسر زیر 16 سال ترتیب داده شده است که به زودی از شبکه یک پخش می شود.

بگفته داود نجفی تهیه کننده این برنامه، مسابقه از طریق فراخوانی که از شبکه یک اعلام خواهد شد، از نوجوانان سراسر کشور می خواهد که فیلمی تلاوت از قرآن خود را از روش هایی که اعلام می شود، برای برنامه ارسال کنند.

کشف استعدادهای قرآنی نوجوانان در مسابقه «ترنم»

کارشناسان ترنم پس از بازبینی فیلم ها، منتخبان را برای شرکت در مسابقه زنده و حضوری به استودیو دعوت خواهند کرد. نجفی ادامه داد: در هر مسابقه 4 شرکت کننده حضور می یابند که در مرحله اول 16 قاری نوجوان از بین80 نفر که تلاوت های بهتری داشته باشند انتخاب می شوند و به مرحله نیمه نهایی می روند. در مرحله نیمه نهایی هم 4 قاری برتر که بیشترین امتیاز را از کارشناسان برنامه بگیرنه به فینال می رسند.

او تصریح کرد: فراخوان شرکت در مسابقه ترنم از هفته آینده از شبکه یک پخش می شود.
ترنم به تهیه کنندگی داود نجفی ، کاری از گروه معارف اسلامی شبکه یک سیما است که به زودی از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 17 روی آنتن می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر