آیا سید جلال حسینی از پرسپولیس جدا می‌شود؟

حسینی: با پرسپولیس قرارداد دارم

سید جلال حسینی بی‌شک یکی از کم‌نوسان‌ترین بازیکنان تاریخ ایران بوده است. او سال‌های سال است در بهترین وضعیت بدنی و فنی خود به‌سر می‌برد. به همین دلیل بود که حتی وقتی کارلوس کی‌روش روی نامش خط قرمز کشید، همه اعتراض کردند؛ حتی استقلالی‌ها. حرف همه این بود که او می‌تواند هنوز بهترین باشد و برای تیم‌ملی خوب بازی کند.
کد خبر: ۱۲۷۰۷۳۲

 بعد از جام‌ملت‌های امارات و آن اشتباه فاحش محمدحسین کنعانی‌زادگان - که جای سیدجلال را گرفته بود- انتقادات از کارلوس به اوج رسید. خیلی‌ها اعتقاد داشتند اگر حسینی بود آن اتفاقات در بازی با ژاپن رخ نمی‌داد و تیم‌ملی شانس بیشتری برای رسیدن به فینال داشت.

شایعه درباره سیدجلال

هر چه بود گذشت و سیدجلال در پرسپولیس با قدرت به کارش ادامه داد. در فصل‌جاری هم حسینی جزو خوب‌های پرسپولیس بود. او عملکرد خوبی در بازی‌هایی چون فولاد، استقلال، ذوب‌آهن و... داشت.

در روزهای اخیر اما شایعات زیادی درباره آینده این بازیکن مطرح شده است. یحیی گل‌محمدی در 4‌بازی گذشته پرسپولیس اصلا از سیدجلال در ترکیب ثابت تیمش استفاده نکرده است.

در عین‌حال چیزی هم در این‌باره نگفته که نیازی به مدافع با‌تجربه خود ندارد و باید او پرسپولیس را ترک کند. با این وجود در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره آینده سیدجلال مطرح شده است.

بعضی از کانال‌های خبری از این نوشتند که یحیی با نیمکت‌نشینی محض حسینی به او پیام غیرمستقیم داده که از پرسپولیس جدا شود و فصل بعد به باشگاه دیگری برود.

ناراحتی حسینی

این شایعات به شدت سیدجلال را دلخور کرده است. او روز گذشته هم در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شد و جلسه‌ای داشت. این جلسه، دوباره به شایعات دامن زد اما حسینی از بیخ‌و‌بن همه‌چیز را تکذیب می‌کند.

او در این‌باره به روزنامه جام‌جم می‌گوید: «اصلا این بحث‌ها نیست و نمی‌دانم چرا وضعیت من مدام برای همه سوژه است. با پرسپولیس قرارداد دارم. بازیکن این باشگاه هستم. تا روزی هم که بخواهند و نظر مربی باشد، در این باشگاه خواهم بود.»

سیدجلال قراردادی دو‌ساله با باشگاه پرسپولیس دارد و قاعدتا دو‌فصل در کنار قرمزها خواهد بود. ظاهرا تصمیم او این است که در پایان قراردادش با پرسپولیس برای همیشه کنار بکشد و از دوران بازیکنی خداحافظی کند. خبرهای رسیده از داخل تیم هم حکایت از آن دارد که یحیی هیچ صحبتی با سیدجلال درباره جدایی نداشته و معتقد است قدرت رهبری و مدیریت او در زمین، می‌تواند در مقاطع حساس به کار قرمزها بیاید. نکته اینجاست که او بعد از بازی پرسپولیس و الشارجه که با تساوی 2‌بر‌2 به پایان رسید، تصمیم گرفت تا ترکیب خط دفاعی را از شجاع-حسینی به شجاع-کنعانی‌زادگان تغییر دهد. از آن بازی به بعد پرسپولیس مقابل تیم‌های سپاهان، شهرخودرو، پیکان و شاهین بوشهر قرار گرفت که برنده این مسابقات بود. البته بازی با سپاهان به دلیل حضورنیافتن حریف در زمین 3‌بر‌صفر شد.

گل‌محمدی به نزدیکانش گفته تنها به این دلیل از سیدجلال استفاده نکرده که نمی‌خواسته به ترکیب تیم برنده‌اش دست بزند. این موضوعی است که حسینی هم با آن کنار آمده و اعتراضی نسبت به آن ندارد. او اگر اعتراض داشت بی‌شک در مصاحبه آن را بیان می‌کرد ولی این روزها سکوت کرده و می‌گوید تنها به تمریناتش ادامه می‌دهد.

وقتی از حسینی درباره آخرین وضعیتش می‌پرسیم هم می‌گوید: «هیچ مشکلی ندارم. نه مصدومیت و نه مشکل دیگری.»

تابع‌ نظر کادر‌فنی

هواداران هم به شدت حامی سیدجلال هستند و می‌دانند ماندن او به نفع قرمزها خواهد بود. با توجه به این‌که شجاع مستعد اخراج است و کنعانی‌زادگان هم مصدومیت، برای کادر‌فنی قرمزها هم مهم است که سیدجلال آماده را همیشه در کنار خود داشته باشند. حسینی هم اضافه می‌کند: «من تابع‌نظر کادر‌فنی هستم.»

سعید اکبری - ورزش / روزنامه جام جم

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها