سرپرست استقلال در گفت و گو با جام جم آنلاین پاسخ داد

احتمال کناره گیری استقلال از لیگ برتر

استقلال به جم نرفت و دیدار هفته بیست و سوم خود را با این تیم برگزار نکرد تا جنجال زیادی به پا داشتند. اکنون در یک سو استقلالی ها ایستاده اند که با استناد به کرونایی ها حق خود می دانند بازی نکنند و از یک سو سازمان لیگ که بر اساس بندهای مختلف چنین چیزی را حق استقلال نمی داند.
کد خبر: ۱۲۷۰۵۱۵

به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس آنچه که سازمان لیگ می گوید اگر تیمی به دلیل ابتلای بازیکنان به کرونا می خواهد در لیگ شرکت نکند باید ثابت کند 25 درصد از اعضای این باشگاه مبتلا به کرونا هستند در غیراینصورت حقی برای به میدان رفتن ندارد.

حالا بر اساس آخرین اخبار احتمال دارد استقلال مقابل پارس جنوبی جم سه بر صفر بازنده اعلام شود.

در این رابطه سعید رمضانی سرپرست استقلال به جام جم آنلاین گفت: در رابطه با عدم حضور استقلال مقابل پارس جنوبی دلایلی منطقی وجود دارد. کار ناجوانمردانه این نیست که ما بازی نکنیم، کار ناجوانمردانه یعنی اینکه کرونا را کتمان می کردیم و با همین وضعیت مقابل پارس به میدان می رفتیم و سلامتی دیگر بازیکنان را هم به خطر می انداختیم.

رمضانی افزود: قرار است مجددا تست کرونا از بازیکنان استقلال به عمل بیاید. ما فقط به این دلیل به جم نرفتیم که تست برخی از بازیکنان مثبت اعلام شده بود. حالا با این شرایط درست بود که سفر کنیم؟ آیا این کار انسانی بود که حالا تا این اندازه به آن انتقاد می شود؟

وی با تکذیب شدید این موضوع که استقلال به بهانه کرونا قصد کناره گیری از لیگ را دارد گفت: اصلا ما می رویم و با همه تیم ها بازی می کنیم تا این ویروس به همه منتقل شود. آقایان به این وضعیت راضی هستند؟ همه چیز را که نباید در فوتبال خلاصه کنیم. ما باید به فکر دیگران هم باشیم. مطرح کردن بحث هایی غیر از این به سود فوتبال نیست.

سعید رمضانی گفت: تست های کرونا مجددا به عمل می آید. ما پیش از این هم درباره دیدار با فولاد هشدار دادیم اما حالا که خودمان با شرایط مشابه روبرو شدیم باید با منطق جلو برویم.

وی در پایان درباره احتمال کناره گیری استقلال از لیگ برتر گفت: بگذارید اول جواب تست ها بیاید تا ببینیم بعد از آن چه اتفاقی می افتد.

برچسب ها: سازمان لیگ رمضانی
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها