سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که مدیران این باشگاه تاکنون مذاکره‌ای با کریم انصاری‌فرد، مهاجم تیم ملی ایران نداشته‌اند.
کد خبر: ۱۲۶۹۷۸۱

به گزارش جام جم آنلاین ، یحیی گل‌محمدی درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالیم پس از سه، چهار ماه تعطیلی بازی می‌کنیم. ماه‌های خیلی بدی را برای فوتبال پشت سر گذاشتیم، اما خدا را شکر تصمیمات خوبی برای ادامه مسابقات گرفته شد. بازیکنان تمرینی نداشتند و فرصت کافی نداشتیم. تلاش کردیم کارهای تاکتیکی و بدنی انجام دهیم و چند بازی تدارکاتی داشتیم. بازیکنان نسبتاً آماده هستند، اما نه به صورت صددرصد.

وی در خصوص دیدار فردای تیمش عنوان کرد: دیدار خیلی حساسی با پیکان داریم. این تیم در انتهای جدول است، اما مربی و بازیکنان خوبی دارد. مسابقه دشواری داریم و باید تمرکز زیادی داشته باشیم، از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنیم و پیروز شویم. پیکان به دنبال کسب امتیاز است. با جایگاهی که این تیم در جدول دارد (قعر جدول)، تلاش می‌کنند و می‌جنگند و به همین دلیل کارمان سخت است. مشکلات، مصدومیت‌ها و غیبت چند بازیکن گریبانگیر ما شده و باید اینقدر با تمرکز باشیم که جای آنها را پُر کنیم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه هیچ تیمی نمی‌تواند در اولین مسابقه کاملاً آماده باشد، گفت: ما نیز چنین شرایطی داریم و باید چند دیدار بگذرد تا بازیکنان به شرایط مسابقه بیایند. چند بازی تدارکاتی خوبی داشتیم تا توانستیم به جو مسابقات برگردیم. از شرایط ایجاد شده راضی بودم و مشکلات دیگر چون نیامدن اوساگونا داشتیم. پروازی از نیجریه نبود و استوکس را هم قبلاً از دست دادیم. بشار رسن دیر به ما اضافه شد و محمد انصاری را از دست دادیم. جای او مقابل پیکان واقعاً خالی است.

گل‌محمدی که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: یکی دو مصدوم دیگر داشتیم که به تیم اضافه شدند. این مسائل باعث شد کارمان را با آمادگی صد درصد شروع نکنیم، اما بازیکنان ما اینقدر انگیزه دارند که در بازی فردا (یکشنبه) عملکرد خوبی داشته باشند. مهدی ترابی هم چهارکارته است و در مجموع چهار، پنج بازیکن خوب خود را در اختیار نداریم.

وی درباره نگرانی‌های خود در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: نگرانی من بابت پروازهاست. شرکت‌های هواپیمایی پروازها را پُرِ پُرِ می‌کنند و برای فضای بسته‌ای چون هواپیما، خطر زیادی وجود دارد. از این بابت احساس نگرانی می‌کنم و پروتکل‌ها رعایت نمی‌شود. این می‌تواند برای همه مسافران دردسرساز باشد.

سرمربی پرسپولیس درخصوص اینکه تیمش بخت اصلی قهرمانی لیگ برتر به شمار می‌رود، گفت: هر روز درباره این مسئله با بازیکنان صحبت می‌کنم. 10 امتیاز با سایر تیم‌ها اختلاف داریم، اما این دلیلی بر قهرمانی ما نیست. به بازیکنان گفتم مهم‌ترین بازی فصل ما مقابل پیکان است و باید با تمرکز و تلاش مضاعف، مسابقات را ادامه دهند. آنها نباید فکر کنند از الان قهرمان هستند. بازیکنان ما از لحاظ ذهنی خیلی قوی هستند و خیلی خوب شرایط را درک می‌کنند.

گل‌محمدی درباره احتمال جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس در روزهای آینده تصریح کرد: نمی‌توانم در این باره دقیق صحبت کنم و این موضوع به تیم آنتورپ بستگی دارد. بیرانوند بلیت گرفته بود که برود که برگشت. نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد، اما بیرانوند قرار است برود. اطلاع دقیقی در این خصوص ندارم و اتفاقات به تصمیم تیم بلژیکی بستگی دارد. فعلاً اتفاق خاصی نیفتاده و بیرانوند گفت باشگاه آنتورپ باید بلیت او را بفرستد.

وی درباره احتمال خداحافظی سیدجلال حسینی در پایان فصل خاطرنشان کرد: سید اینقدر خوب تمرین می‌کند که هیچ‌کدام از ما به خداحافظی او در پایان فصل فکر نمی‌کنیم. برخی می‌خواهند حاشیه درست کنند و بی‌ربط صحبت می‌کنند. این اخبار زایده ذهن آنهاست. همیشه در تیمی که کار می‌کنم، اصرار دارم کسی دنبال حاشیه نباشد و سرمان در کار خودمان است. صحبتی درباره خدافظی حسینی نشده و ما 11 بازی داریم. دلیلی ندارد درباره این مسائل صحبت کنیم تیم را به حاشیه ببریم. سید یکی دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.

سرمربی پرسپولیس درخصوص شرایط بشار رسن گفت: او 17، 16 روز دیرتر به تیم ما اضافه شد و پس از یک هفته تمرین اختصاصی، به تمرینات گروهی اضافه شده است. بشار بازیکن تاثیرگذاری است، اما وضعیت بدنی او مانند سایر بازیکنان نیست.

گل‌محمدی درباره تقدیر از علی کریمی گفت: عادل فردوسی‌پور با من تماس گرفت تا دیداری با بچه‌های رسانه تازه کنیم. من همیشه با این تیم تمرین می‌کردم و مراسم تقدیر از کریمی خیلی خوب برگزار شد. جو خیلی صمیمی و خوبی در تمرین حاکم بود و از دیدار با دوستان قدیمی لذت بردیم. علی کریمی از بزرگان فوتبال ماست.

وی درپاسخ به این پرسش که آیا با پرسپولیس برای فصل آینده هم قرارداد دارد یا خیر، اظهار داشت: بله من تا پایان فصل آینده با پرسپولیس قرارداد دارم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا درخواستی برای جذب کریم انصاری‌فرد داشته است یا خیر، تصریح کرد: چند جلسه با مدیران باشگاه درخصوص نقل و انتقالات داشتیم که آنها اصرار داشتن لیست نفرات مورد نظرم برای فصل آینده را ارائه کنم. من گفتم تا مسابقات تمام نشود، وارد نقل و انتقالات نمی‌شوم و اینقدر بازی‌های حساسی داریم که ذهن ما را مشغول می‌کند. در این وضعیت، لیگ برتر و جام حذفی را از دست می‌دهیم و دلیلی ندراد ذهن بازیکنان را درگیر این مسائل کنیم.

گل‌محمدی با تمجید از مهاجم تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: هیچ صحبتی با کریم انصاری‌فرد نشده است. او بازیکنی حرفه‌ای و بزرگ است و هر تیمی دوست دارد از کریم استفاده کند. با این وجود تاکنون صحبتی با این بازیکن نداشتیم.

وی با بیان اینکه محیط فوتبال نسبت به سایر محیط‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی پاک‌تر است، گفت:‌ شنیدم وقتی برخی فوتبالی‌ها به کوچکترین بیماری مبتلا می‌شوند، می‌گویند به خاطر فوتبال است. این افراد تحت تاثیر برخی آدم‌ها هستند و از همه فوتبالی‌ها خواهش می‌کنم مسائل بهداشتی را رعایت کنند. فوتبال باعث ایجاد نشاط اجتماعی می‌شود و از مسئولانی که خواستند مسابقات  ادامه یابد، تشکر می‌کنم. امیدوارم پاسخگوی هوادارانی که خیلی پیگیر رقابت‌ها بودند و از ما حمایت کردند، باشیم  و از شرمندگی آنها دربیاوریم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها