jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۶۹۷۰۴ ۰۶ تير ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۰

مدیر بخش اروپای سازمان بهداشت جهانی گفت: در دو هفته گذشته، آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در ۳۰ کشور اروپایی، روند صعودی داشته است.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این سازمان بر اقدامات پیشگیرانه از جمله استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تاکید کرد.

با افزایش نگرانی از شیوع کرونا در آلمان، صد‌ها هزار نفراز ساکنان دو شهر در غرب این کشور به قرنطینه رفتند.

بنابر اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در آمریکا، پنج تا هشت درصد جمعیت این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند.

به گفته این مرکز، آمار واقعی موارد آلودگی به کرونا در آمریکا ده برابر بیشتر از آمار اعلام شده است.

طبق آمار‌های رسمی تاکنون بیش از دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در آمریکا به کرونا مبتلا شده اند. آمار جان باختگان هم به ۱۲۷ هزار نفر نزدیک شده است.

در حالیکه ۳۰ ایالت آمریکا با افزایش موارد جدید مبتلایان مواجه هستند، ترامپ همچنان بر نزدن ماسک در مکان‌های عمومی پافشاری می‌کند.

بنابر اعلام سازمان جهانی بهداشت، امار مبتلایان به کووید ۱۹ هفته آینده از ده میلیون نفر فراتر می‌رود. بیش از ۴۹۰ هزار نفر هم به علت ابتلا به این ویروس جان باخته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر