jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۱۲۲ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۷

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفتگو با جام جم آنلاین خبر داد:

پیش بینی وزش باد شدید در روز پنجشنبه

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در روزهای آتی برای کل کشور خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، صادق ضیائیان مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در خصوص وضع هوای شمال کشور طی دو روز آینده اظهار کرد: برای شمال کشور طی یکی دو روز آینده افزایش دما به همراه وزش باد گرم پیش بینی می شود. از جمعه بعد از ظهر مجددا کاهش دما و بارش باران برای این نواحی خواهیم داشت.

ضیائیان همچنین برای هفته آینده کاهش دما را پیش بینی کرده و افزود: از روز شنبه از شمال غرب کشور سامانه­ ای وارد شده و عمدتا شمال غرب کشور، استان های ساحلی دریای خزر و شمال شرق کشور را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین چند درجه کاهش دما برای روزهای آغازین هفته آینده پیش بینی می شود.

وی با اشاره باد شدید امروز در نواحی غربی و جنوب غربی، اضافه کرد: فردا بعد از ظهر هم وزش باد شدید خواهیم داشت ولی قدری از وضعیت امروز بهتر است.
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر