jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۰۰۲ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۴

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور خبر داد؛

انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به ترافیک سنگین‌ در آزادراه قزوین-کرج، گفت: در حال حاضر تردد‌ در محورهای چالوس‌، هراز‌، فیروزکوه‌، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر تردد‌ در محورهای چالوس‌، هراز‌، فیروزکوه‌، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

محرابی نیا اضافه کرد: در حال حاضر ترافیک‌ در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس سنگین است.

وی بیان کرد: در محورهای شمالی ‌مداخلات جوی خاصی نداریم.

کمترین ترافیک جاده‌ ها بین ساعات 4 تا 5

وی اظهار کرد: ‌بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2255 دستگاه ترددشمار جاده‌ای، کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 1.2 درصد کاهش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 16.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد:‌ در حال حاضر محور سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور خرم آباد-پل‌دختر ‌در استان لرستان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، ‌به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

وی با بیان اینکه جاده رامیان-اولنگ-شاهرود نیز مسدود است، گفت: همچنین محور قزوین - همدان در کیلومتر 110 مسدود است و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می شود.

آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

محرابی‌نیا بیان کرد: در آزادراه کرج-تهران، آزادراه ‌کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج در شبانه روز گذشته بیشترین تردد ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر