jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۸۸۶ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۷

«آزادسازی سهام عدالت و اثر آن بر بازار سرمایه» در برنامه امشب پایش نقد و بررسی خواهد شد.

تعداد بازدید : 34

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، در پی تصمیم دولت مبنی بر آزادسازی سهام عدالت، برنامه گفتگو محور پایش امشب 11 خرداد موضوع «واگذاری سهام عدالت به مردم» را محور قرار داده و میزبان "حسین فهیمی"، سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت، است تا درخصوص موضوع جاماندگان و تدابیر دولت در یک سال آینده در این زمینه گفتگو کند.

همچنین "ولید هلالات"، از تحلیلگران خبره بازار سرمایه، به بررسی ارزندگی سهام عدالت و واکاوی روند رشد بازار سرمایه در دو ماه اخیر می‌پردازد. در بخش دیگری از برنامه نیز، "احسان همتی"، کارشناس بازار سرمایه، اثرگذاری تصمیمات دولت بر سهام عدالت را تحلیل می‌کند.

«پایش» به تهیه‌کنندگی"رضا جوهرچی" کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها بعد از خبر ساعت ۱۹ با اجرای سعید توکلی روی آنتن می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر