jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۸۰۰ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۵

نویسنده مجموعه تلویزیونی بچه مهندس ۳ گفت: اگر به نخبگانمان توجه نکنیم آن‌ها را روی دست می‌برند، دغدغه من توجه دادن مسؤولان به جوانان نخبه کشور بود.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما،آقای حسن وارسته در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار درباره استقبال مخاطبان از مجموعه تلویزیونی بچه مهندس ۳ گفت: از ابتدای ساخت این فصل می‌دانستیم اگر مخاطب تا آخر پای مجموعه تلویزیونی بنشیند از آن لذت می‌برد. قصه این فصل با دقت و ظرافت خاصی به نگارش در آمد و حساسیت بالایی روی آن داشتم. بعضی از بخش‌های درام آن حتی خودم را متأثر می‌کرد.

وی درباره دغدغه مجموعه تلویزیونی گفت: من همواره بر لزوم اعتماد به جوانان تأکید دارم. ما نخبگان بی نظیری در کشورمان داریم که کشور‌های خارجی انتظارشان را می‌کشند. اگر ما به نخبگانمان به جهات مختلف کم توجهی یا بی توجهی کنیم آن‌ها فرزندان ما را روی دست می‌برند. همین جوانان نخبه هستند که می‌توانند کشورمان را آباد کنند و باید قدرشان را بدانیم.

وی افزود: مسأله فرار مغز‌ها مسأله جدی برای کشور است که مسؤولان باید بیش از پیش به آن توجه کنند. هدف و دغدغه بچه مهندس ۳ هم همین بود. توجه دادن مسؤولان به جوانان نخبه‌ای که می‌توانند کار‌های زیادی برای کشور انجام دهند.

آقای وارسته درباره بخش دراماتیک بچه مهندس ۳ گفت: جواد جوادی عشقی دیرینه به نام مژگان داشت. برای رسیدن به مژگان تلاش زیادی کرد و حتی به فکر رفتن افتاد. اما رفته رفته جواد به این نتیجه می‌رسد که در زندگی عشق‌های والاتری هم وجود دارد. مثل عشق به وطن.

وی درباره پایان مجموعه تلویزیونی بچه مهندس ۳ افزود: ما تمام تلاش خود را کردیم و کشش لازم را به وجود آوردیم تا مردم تا پایان همراه ما شوند. بهتر است قسمت‌های پایانی را ببینید تا متوجه شوید سرنوشت هر یک از شخصیت‌های داستان چه می‌شود. بچه مهندس ۳ پر از تعلیق است و مخاطب را همراه خود می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر