jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۷۲۵۸   ۰۲ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۶:۰۹

سرمربی پرتغالی در شبی که با اینترمیلان فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد، یک توافق مهم کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، هر ساله در بیست و دوم مه ژوزه مورینیو باید یک داستان طولانی را تعریف کند که با یک بازی تعیین کننده آغاز شد و با یک توافق شفاهی که یک گام بزرگ در دوران مربیگری‌اش بود به پایان رسید.

بیست و دوم مه ۲۰۱۰ اینتر تحت هدایت سرمربی پرتغالی برابر بایرن مونیخ لوییس فان خال قرار گرفت و با دو گل میلیتو فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. اتفاق عجیب پس از آن رخ داد.

همانطور که رسانه مارکا نوشت فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادرید با مورینیو شام خورد و صحبت مفصلی با سرمربی پرتغالی کرد.

مورینیو به مرد مورد اعتماد پرس تبدیل شد و می‌خواست با بازیکنانش که به میلان سفر می‌کردند تا جشن قهرمانی بگیرند، خداحافظی کند.

بازیکنان اینتر در نبود سرمربی‌شان به جشن قهرمانی پرداختند. مورینیو مذاکره درباره آینده‌اش را به جشن قهرمانی ترجیح داد.

در آن شام پرس و سرمربی پرتغالی به توافق رسیدند و قرار شد مورینیو هدایت تیمی را بر عهده بگیرد که آنخل دی ماریا، مسوت اوزیل و کارالیو به آن بپیوندند.

مادرید برای امضای قرارداد با مورینیو هشت میلیون یورو پرداخت کرد و سرمربی پرتغالی در سه سالی که هدایت سفیدپوشان را بر عهده داشت قهرمانی در لالیگا، کوپا دل ری و سوپرجام اسپانیا را به ارمغان آورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر