jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۱۲۵ ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۱

در طرح ختم جمعی قرآن مجید شبکه یک، هرساعت حدود 6 دور قرآن کریم ختم می شود.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه یک، تا این لحظه 3500 بار قرآن مجید در طرح باران رحمت ختم شده است.

این طرح به همت گروه معارف اسلامی شبکه یک سیما از ابتدای ماه مبارک رمضان اجرا می شود که درقالب آن، مخاطبان می توانند هر روز پس از ارسال عدد1 به شماره سامانه 30000111 ، یک صفحه از کلام وحی را دریافت کنند و با تلاوت آن، درختم جمعی قرآن به نیت سلامتی همه بشریت شرکت کنند و از برکات ده ها ختم جمعی قرآن کریم بهره مند شوند.

تا امروز 31 اردیبهشت بیش از دو میلیون و 100 هزار نفر درطرح ختم جمعی قرآن مجید شبکه یک شرکت کرده اند. طرح قرآنی باران رحمت شبکه یک تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر