jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۵۴۶ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۲

مصاحبه روز سه شنبه احمد سعادتمند نکات مهمی داشت ولی یکی از مهمترین نکات آن اشاره به جزئیات طلب وینفرد شفر از استقلال بود.

به گزارش جام جم آنلاین ،  سعادتمند گفت باید ۵۵۰ هزار دلار به این مربی آلمانی پرداخت کنند که ۳۵۰ هزار دلار آن طلب خود او بود و 200 هزار دلار جریمه. با توجه به اینکه دلار دیروز وارد کانال ۱۷ هزار تومان شد، خودتان یک ضرب ساده انجام دهید تا متوجد شوید ۲۰۰ دلار جریمه چقدر برای استقلال آب می خورد؟! و آنوقت است که باید سر وقت مدیران این باشگاه رفت و از آنها پرسید آیا واقعا این یک برد بزرگ بود؟! اگر سری به مصاحبه مسئولان باشگاه در زمان اعلام رای بزنید، جملاتی از این جنس را می بینید.

اکثر مسئولان استقلال ادعا داشتند که شفر بالای یک میلیون دلار می خواسته ولی موفق شدند این مربی را شکسته داده و کاری کنند او فقط به ۵۵۰ هزار دلار برسد. اما چرا استقلال نتوانست کاری کند که این مربی فقط طلبش را بگیرد؟ شفر روزی که از باشگاه جدا شد حاضر بود 350 هزار دلار و چه بسا کمتر بگیرد تا کار به دعوای حقوق نکشد ولی جالب اینجاست مدیران وقت استقلال حتی جواب تماس هایش را ندادند. همان زمان اعضای هیات مدیره باشگاه که هنوز هم حضور دارند، بارها و بارها مصاحبه کردند که «مشکل شفر را حل می کنیم.» منزوی و خلیل زاده از جمله این اعضا بودند. فتحی مدیرعامل استقلال هم که اصلا می گفت کوچکترین مشکلی پیش نمی آید! ناگفته پیداست در این پرونده شفر بود که توانست برنده بزرگ باشد و به خاطر کار نکرده ۲۰۰ هزار دلار بگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر