تهیه کننده سریال پر مخاطب بچه مهندس 3 که در شب های ماه مبارک رمضان پخش می شود می گوید سکانس خواستگاری بازیگر زن این مجموعه انعکاسی از یک واقعیت است.
کد خبر: ۱۲۶۶۴۶۳
سعید سعدی درباره اینکه سریال بچه مهندس به فصل چهارم خواهد رسید یا خیر؟ به خبرنگار سیما جام جم آنلاین عنوان کرد: در این باره اطلاعی ندارم و تصمیم با سازمان است. ما آن میزان را که در تعهدمان بود تحویل سازمان دادیم و اینکه بعد از این چه می شود خود سازمان تصمیم خواهد گرفت.

وی افزود: خود ما هم هنوز به فصل چهارم سریال فکر نکرده ایم و اگر قرار باشد فصل چهارم را بسازیم باید جذابیت زیادی داشته باشد که مخاطب را به خود جذب کند. 

تهیه کننده بچه مهندس درباره ویژگی های این فصل که باعث شد مخاطب همچنان پیگیرش باشد خاطرنشان کرد: نوستالژی دو فصل پخش شده و به ویژه جذابیت های فصل یک باعث شد مخاطب آن را دوست داشته باشد. فصل سوم هم از گره ها و تعلیق های زیادی در روند قصه استفاده شد تا داستان از جذابیت و ریتم پرکشش برخوردار باشد.

وی در ادامه درباره ساختارشکنی های سریال مثل سکانس جنجالی خواستگاری زن از مرد در قسمت های اخیر اظهار داشت: این چیزی است که در جامعه وجود دارد و برخی خط شکنی ها در سریال ها باعث می شود تهیه کننده و کارگردان به خود اجازه دهند در برخی مباحث ورود کنند.

سعدی با اشاره به اینکه ورود کردن به برخی از اتفاقات و موقعیت ها بیشتر برای ساختار قصه است، گفت: این اتفاقات جذابیت را به سریال اضافه می کند و واقعیت های جامعه را هم نشان می دهد البته تا انجا که حریم شکسته نشود و هتک حرمتی نباشد. 

این تهیه کننده در پایان سخنانش درباره اینکه چقدر قصد ترویج خواستگاری زن از مرد را در سریال داشته اند، بیان کرد: ما دنبال ترویج این کار نبودیم ما دنبال موقعیت ساختاری سریال بودیم.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۲ انتشار یافته: ۲
آیلین جلائی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
۰
۱
واقعا سریال بچه مهندس 3 قشنگه حتماببینید بابازی روزبه حصاری واقعاقشنگ شده
رز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
۰
۰
اقای باسواد فحشا هم در جامعه وجود داره قرار نیست در تلویزیون عادی شده و نمایش دهیم بچه ما داره میبینم و می آموزد شرم آور است

نیازمندی ها