Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۱۷۰ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۷

در شرایطی که شمار مبتلایان ویروس کرونا در آمریکا از مرز یک میلیون و 347 هزار و 309 نفر گذشته رئیس جمهور این کشور می گوید رقابت های مختلف ورزشی کم کم باید برگردد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل، رئیس جمهور آمریکا به مسئولان برگزاری رقابت های UFC بابت برگزاری نخستین رویداد ورزشی در دو ماه اخیر در ایالات متحده تبریک گفت.

از دو ماه پیش تاکنون به دلیل پاندمیک کرونا هیچ مسابقه ای در سطح ایالات متحده آمریکا برگزار نشده بود.

مسابقه UFC 249 در استادیوم خالی از تماشاگر جکسونویل واقع در فلوریدا برگزار شد.

ترامپ در طی پیامی اعلام کرد حالا وقت آن است که ورزش به عرصه رقابت در آمریکا برگردد.

ترامپ در حالی این حرف را به زبان آورد که بیش از یک میلیون و 347 هزار نفر در آمریکا مبتلا به کرونا شده اند و بیش از 80 هزار نفر نیز در پی این بیماری جان سپرده اند.

با توجه به نزدیک بودن انتخابات آمریکا، ترامپ برای نجات اقتصاد کشورش که یکی از ابزارهای تبلیغاتی او برای انتخابات پیش رو خواهد بود اصرار به بازگشت آمریکا به زندگی قبل از کرونا دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر