jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۱۳۱ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۳

آخرین اخبار حاکی از آن است که با وجود قوت گرفتن احتمال از سرگیری لیگ برتر فوتبال ایران، طرح مختومه کردن لیگ و قهرمان اعلام کردن پرسپولیس برای این فصل وجود دارد.


به گزارش جام جم آنلاین ،مختومه کردن لیگ این فصل و اعلام نام پرسپولیس به عنوان قهرمان ، طرحی است که برای فوتبال ایران مطرح شده و مسئولان به طور جدی و البته به صورت محرمانه در حال بحث در رابطه با آن هستند؛ این خبری است که یک منبع آگاه به جام جم آنلاین اعلام کرد.

بر اساس اعلام خبر این منبع آگاه، قهرمان اعلام کردن پرسپولیس منع قانونی ندارد هر چند می تواند مخالفان بسیار زیادی داشته باشد که در راس آنها دیگر مدعیان لیگ یعنی استقلال، سپاهان و تراکتور هستند.
البته با توجه به فاصله 10 امتیازی پرسپولیس صدرنشین با تیم دوم جدول به نظر نمی رسد مختومه کردن لیگ بدون اعطای عنوان قهرمانی به سرخ پوشان منصفانه باشد.

لوشامپیونه فرانسه مطرح ترین لیگ در سطح جهان است که با معرفی قهرمان مختومه اعلام شد. پاری سن ژرمن که 10 امتیاز اختلاف با تیم دوم جدول شد عنوان قهرمانی این فصل را هم به دست آورد.

بر اساس آنچه که این منبع آگاه به جام جم آنلاین اعلام کرد تصمیم برای مختومه کردن لیگ این فصل 10 روز زمان می برد.

در صورتی که عنوان قهرمانی این فصل به پرسپولیس برسد این تیم برای چهارمین بار پیاپی و ششمین بار در کل تاریخ لیگ برتر این قهرمانی را تجربه می کند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر