jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۳۰ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۷

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور خبر داد؛

ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس / افزایش ۱.۸ درصدی تردد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: شاهد ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده دیلقان و تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و قزوین- رشت هستیم.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر رحمانی، در گفتگو با  مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی، اظهار داشت: شاهد ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده دیلقان و تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و قزوین- رشت هستیم.

به گفته وی، محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی و ترافیکی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل، ۱.۸ درصد افزایش تردد داشته‌ایم که اوج آن بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد در بین ساعات ۳ الی ۴ انجام شده است.

وی با اشاره به محورهای داری بیشترین تردد اظهار داشت: آزادراه کرج- تهران با تردد ۱۲۳ هزار و ۷۲۸ وسیله نقلیه، آزادراه قزوین - کرج با تردد ۱۰۹ هزار و ۵۹۱ وسیله نقلیه و آزاد راه کرج- قزوین با تردد ۱۰۰ هزار و ۸۵۵ وسیله نقلیه، محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر