jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۷۸۷ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۵

خولیو ولاسکو که از او به عنوان برترین مربی تاریخ تیم ملی والیبال ایران نام برده می شود حدود یک سال پیش خود را از فعالیت های والیبالی بازنشسته کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، حدود یک ماه پیش فدراسیون والیبال با همکاری خود با مربی مونته نگرویی یعنی ایگور کولاکوویچ پایان داد. اکنون خبر می رسد این فدراسیون انتخاب بسیار عجیبی برای تیم ملی دارد؛ خولیو ولاسکو. ولاسکو حدود یک سال پیش خود را از والیبال بازنشسته کرد اما اکنون از منابع مختلف مذاکره این مربی فدراسیون والیبال ایران تایید می شود.

ولاسکو در زمان حضور در والیبال ایران تحول بسیار بزرگی را ایجاد کرد و بسیاری پیشرفت کنونی والیبال ایران در سطح جهان را حاصل تفکرات او می دانند و به عنوان معمار نوین والیبال ایران معرفی می شود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر